Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Łożyska - 2016-10-11

Seria produktów NSKHPS poszerzona o duże łożyska walcowe

Seria produktów NSKHPS (NSK High Performance Standard) została rozszerzona o duże, precyzyjne łożyska walcowe o średnicach zewnętrznych od 180 do 400 mm. Oferując dwukrotnie większą trwałość serwisową w porównaniu do standardowych łożysk walcowych, jak również o 23% wyższe wartości nośności, nowe łożyska nadają się idealnie do użycia w wymagających aplikacjach.

Łożyska NSKHPS charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami obejmującymi wykorzystanie ultra czystej stali oraz zaawansowanej obróbki powierzchni tocznych pierścienia zewnętrznego i wałeczków. Dzięki tym cechom łożyska zapewniają znacząco wyższe wartości nośności dynamicznej oraz zwiększoną trwałość serwisową.

Kolejną zaletą dużych łożysk walcowych NSKHPS jest fakt, że wykazują one większą tolerancję na błędy niewspółosiowości kątowej. W porównaniu do standardowych łożysk walcowych, które tolerują niewspółosiowość wału do 2 minut kątowych, seria NSKHPS może pracować przy niewspółosiowości sięgającej do 4 minut kątowych. Łożyska NSKHPS charakteryzują się również zwiększoną prędkością graniczną i bardzo wysoką dokładnością obrotu.

Łożyska NSKHPS stanowią idealne rozwiązanie dla coraz większej liczby klientów szukających komponentów napędowych oferujących dużą wydajność, wysokie prędkości obrotowe, kompaktowe wymiary i wyjątkowo dużą trwałość. Wysokiej jakości obróbka powierzchni pomaga zachować niski współczynnik tarcia, co przekłada się na wyższą wydajność energetyczną łożysk. Co więcej, konstruktorzy maszyn mogą w wielu przypadkach wybierać mniejsze łożyska NSKHPS i w ten sposób tworzyć bardziej kompaktowe zespoły napędowe

Program NSKHPS, obejmując w chwili obecnej większość popularnych typów łożysk produkowanych przez firmę, jest praktycznie kompletny.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik