Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Sean Harrington

Stanowisko: inżynier produkcji
Miejsce: Peterlee, Wlk. Brytania

Nieustanne ulepszenia pozwalają mi się rozwijać i jednocześnie rozwijać technologię,  z którą pracuję.

 

Jestem inżynierem w każdym calu! Swoje początkowe doświadczenie jako inżynier zdobyłem w produkcji i usługach, gdy byłem w collegu. Ukończenie szkolenia kwalifikacyjnego dla inżynierów produkcji w NSK było idealnym następnym krokiem. Podczas tego szkolenia zdobyłem uprawnienia NVQ poziomu 3 w obszarze wsparcia technicznego oraz certyfikat z zakresu technologii budowy maszyn.

Po pomyślnym zakończeniu szkolenia otrzymałem ofertę pracy jako inżynier produkcji w NSK. Głównym powodem, dla którego zaoferowano mi tę pracę, była moja wiedza, kwalifikacje i doświadczenie, które mogłem wykorzystać w NSK. Moja rola tutaj polega na zwiększaniu dostępności maszyn i instalacji z wykorzystaniem systemów TQM i TPS. Całe wyposażenie również wymaga serwisowania i optymalizacji, żeby produkcja wyrobów odbywała się zgodnie z prawidłowymi specyfikacjami.

Uważam, że firma NSK to naprawdę interesujący pracodawca. Przede wszystkim, jest to działająca globalnie firma techniczna, która oczekuje, że jej wyroby będą spełniać bardzo wysokie standardy jakości. Firma oferuje mi najlepsze perspektywy na przyszłość, ponieważ biorę udział w pracach mających na celu nieustanne ulepszanie procesów i wyrobów jako inżynier. Cieszę się na wyzwania związane z osiąganiem wyznaczonych celów!

Co mógłbym doradzić nowym kolegom? Myślcie pozytywnie, koncentrujcie się na wynikach i uzyskujcie wartościowe informacje od personelu zajmującego kluczowe stanowiska. W NSK każdy ma szansę na poszerzanie swojej wiedzy – zarówno praktycznej, jak i teoretycznej.

Pracownicy w NSK są naprawdę mocno skoncentrowani na klientach. Nie myślą krótkoterminowo – dążą do jak najlepszego wykorzystania nowych okazji i szans. Każdy tutaj jest naprawdę pomocny i daje wsparcie, którego potrzebujesz”.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik