Szukaj
CONTACT US

Łożyska piast kół

Rewolucja w zakresie zespołów piast łożyskowych dzięki zastosowaniu technologii wyciskania na zimno.

Zespół piasty łożyskowej każdego koła ma do czynienia z wieloma rodzajami sił: napędową w przód, skręcania i hamowania. Musi on być na tyle wytrzymały, by unieść masę pojazdu podczas przenoszenia mocy na koła. Jednak pojazdy radzą sobie lepiej z lżejszymi łożyskami, więc dążyliśmy do wyprodukowania lżejszych zespołów piasty.

W wyniku prac badawczych i wielu eksperymentów, w końcu opracowaliśmy nową metodę wyciskania na zimno, zastępującą tradycyjną metodę odlewania na gorąco w temp. 1200° C. Obecnie możemy natychmiast, na miejscu wyciskać pojedynczą część ze stali. Wytrzymałość stali również wzrosła, czego wynikiem są niezawodne, lżejsze i bardziej zwarte łożyska. Proces ten charakteryzuje się mniejszym oddziaływaniem na środowisko, ponieważ nie ma potrzeby wytwarzania bardzo wysokiej temperatury. Wytrzymałość i lekkość tego rewolucyjnego zespołu zaskoczy każdego. 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.