Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

NIC NIE POBIJE JAKOŚCI OE 

NSK, globalny partner strategiczny czołowych producentów samochodów i dostawców części motoryzacyjnych, zapewnia rozwiązania oferujące lepsze parametry przy zmniejszonej przestrzeni zajmowanej przez elementy. Łożyska silników i przekładni oraz łożyska do urządzeń pomocniczych – nasze produkty nie tylko zapewniają bardziej efektywne wykorzystanie paliwa, ale także większe aktywne i bierne bezpieczeństwo pojazdów.

Nr 1 w Kompleksowej Jakości
Nasze japońskie korzenie i kultura stanowią podstawę naszego dążenia do doskonałości. Pamiętając o naszym celu, którym jest bycie „Nr 1 w Kompleksowej Jakości”, reagujemy szybko i precyzyjnie na wszystkie żądania obsługiwanego przez nas rynku.
W tym celu opieramy się na naszych nieustannie rozwijanych procesach udoskonalania, jak również długiej historii udanego rozwoju znakomitych produktów, ulepszanych procesów produkcyjnych i usług świadczonych w ścisłej współpracy z klientem. NSK zatrudnia obecnie ponad 31000 pracowników w 30 krajach, zaopatrując 40 głównych producentów w części wykorzystywane przy produkcji ponad 1200 modeli pojazdów.

Nasze główne wartości
Utworzona 100 lat temu NSK (Nippon Seiko Kabushiki Kaisha) jest notowaną na japońskiej giełdzie firmą, która ewoluowała z regionalnego dostawcy łożysk kulkowych do dostawcy pełnego asortymentu produktów i części motoryzacyjnych działającego na rynku globalnym. Dowodem naszego podejścia do jakości jest długotrwałe partnerstwo i wzajemny szacunek, którymi cieszymy się wraz z naszymi klientami. Jesteśmy firmą skoncentrowaną na klientach, zawsze dążącą do zrozumienia ich w celu zaoferowania najlepszego rozwiązania przy zachowaniu efektywności kosztowej i równowagi. Rozwiązania NSK oszczędzają czas i pieniądze, inspirują klientów i dłużej działają perfekcyjnie. Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy, nie tylko w produkcji. Takie samo poświęcenie i dbałość o szczegóły wkładamy w nasze relacje z klientami, jak i w nasz zróżnicowany asortyment produktów, zawsze starając się zapewnić optymalną jakość. Nasi pracownicy to ludzie silnie zmotywowani, ponieważ dbamy o nich i wielu z nich jest z nami od bardzo długiego czasu. To pozytywne nastawienie przenosi się na naszych klientów.