Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

NSK masz cały magazyn w 100% oryginalnych części na wyciągnięcie ręki. Nasz katalog online prezentuje całościową ofertę łożysk piast kół i zestawów dla warsztatówhurtowni i dystrybutorów. Wyszukiwanie nie mogłoby być prostsze: wystarczy wpisać pojazd, do którego poszukujesz części lub numer części i wybrać odpowiadające Ci wyniki. Nasz katalog online regularnie aktualizujemy, aby mieć pewność, że nasi klienci zawsze mają dostęp do najbogatszej oferty produktów o jakości części oryginalnych.

Aby uzyskać więcej informacji o ofercie ProKit możesz także pobrać jedną z naszych kart danych. Każda karta produktu zawiera dokładną specyfikację wybranych łożysk piast kół, w tym markę, model i rok produkcji pojazdu oraz numer części oryginalnej. Jeżeli nie jesteś pewien, który z produktów NSK ProKit jest odpowiedni, odwiedź nasz katalog Tecdoc i wpisz dane pojazdu lub numery części. Wszystkie karty danych można pobrać szybko i łatwo w formacie PDF, idealnym do przeglądania na komputerze w biurze lub urządzeniu mobilnym, gdy jesteś w ruchu.

W NSK jesteśmy dumni z bycia numerem 1 Totalnej Jakości. Zapewniamy te same wysokie standardy obsługi niezależnie od miejsca na świecie dzięki naszym zakładom produkcyjnym posiadającym certyfikaty ISO/TS 16949:2016. Niezależnie od tego, czy jesteś w Azji, Europie czy Stanach Zjednoczonych, nasze lekkie, wydajne produkty są rekomendowane przez dostawców OEM, dzięki czemu możesz dokonać właściwego wyboru.

Znajdź produkt NSK spełniający Twoje wymagania!