Szukaj
KONTAKT

Wyniki:

32 wyniki

Dzielarki w maszynie do wyrabiania ciasta

NSK Przemysł - Dzielarki w maszynie do wyrabiania ciasta: Piekarnia doświadczała awarii prowadnic liniowych. NSK zaproponowała prowadnicę liniową ze stali nierdzewnej z serii prowadnic superszybkich, wyposażoną w zespół samosmarujący K1.

Przenośnik główny w piekarni

NSK Branże przemysłu - Przenośnik główny w piekarni: NSK zaleciła zastosowanie łożysk Molded-Oil, co przyniosło znaczące wydłużenie żywotności łożysk i oszczędności kosztów.

Maszyna pick-and-place (odbierz-i-odłóż)

NSK Przykład Sukcesu - Maszyna pick-and-place: firma działająca w branży spożywczej doświadczała powtarzających się uszkodzeń łożysk rolki maszyny pick-and-place. NSK zaleciła wymianę łożysk standardowych na zespoły łożyskowe Molded-Oil NSK.

Pakowarki do płatków

NSK Przemysł - Pakowarki do płatków: zaproponowano zespół smarujący NSK K1 wraz z nowym zespołem prowadnicy i szyny

Skrzynia do kiełkowania ziarna - mieszadła

NSK Branże przemysłu - Skrzynia do kiełkowania ziarna - mieszadła: Dostawca dużego brytyjskiego browaru doświadczał regularnych uszkodzeń łożysk w mieszadłach ziarna stosowanych w skrzyniach do kiełkowania.

Producent przekąsek

NSK Przyklady sukcesów - Producent przekąsek: wymiana standardowych łożysk na łożyska Molded-Oil ze stali nierdzewnej zwiększyła ich trwałość z 4 do 12 miesięcy

Płuczka do ziemniaków

NSK Przemysł - Płuczka do ziemniaków: łożyska kulkowe NSK Molded-Oil zwiększają trwałość łożyska z 4 do ponad 8 miesięcy

Krajalnica do mięsa

NSK Branże przemysłu - Krajalnica do mięsa: Producent wyrobów z mięsa stanął w obliczu powtarzających się awarii łożysk w 14 krajalnicach. Wymieniano łożyska w każdej maszynie raz w miesiącu, co prowadziło do wysokich kosztów i długich przestojów.

Wentylator do pieca

Przykład Sukcesu - Wentylator do pieca: NSK zaproponowała oprawy dzielone z łożyskami baryłkowymi o dużej nośności i uszczelkami labiryntowymi oraz zaleciła poprawną pozycję montażową, a także smarowanie łożysk.

Wymiennik skrobakowy Contherm

NSK Przemysł - Wymiennik skrobakowy Contherm: łożyska Molded-Oil zastosowano we wszystkich maszynach, co przyniosło zmniejszenie czasu przestojów i kosztów utrzymania ruchu oraz znaczące oszczędności roczne.

Linia tnąca

NSK Branże przemysłu - Linia tnąca: Duży producent przekąsek doświadczał częstych uszkodzeń łożysk na linii tnącej. Problem został zbadany przez NSK, która ustaliła, że przyczyną było wymywanie smaru podczas procesu mycia linii.

Końcowy krążnik przenośnika zbiornika zanurzeniowego

NSK Branże przemysłu - Końcowy krążnik przenośnika zbiornika zanurzeniowego: Duży producent gumy do żucia i słodyczy doświadczał powtarzających się awarii końcowego krążnika w przenośniku zbiornika zanurzeniowego.

Płuczka do marchwi

NSK Przemysł - Płuczka do marchwi: zespoły NSK Life-Lube z wkładkami Molded-Oil spowodowały zwiększenie żywotności łożysk z półtora do ponad dwunastu miesięcy

Instalacja biogazu

NSK Przemysł - Instalacja biogazu: NSK zaleciła wykonane ze stali nierdzewnej łożyska kulkowe poprzeczne Molded-Oil z uszczelkami DDU

Przenośnik do butelek na mleko

NSK Przemysł - Przenośnik do butelek na mleko: Wiodący na rynku zakład przetwórstwa i butelkowania mleka doświadczał powtarzających się uszkodzeń łożysk w 5 liniach przenośników. Wymiana łożysk w przenośniku była konieczna średnio co 16 tygodni.

Producent puszek aluminiowych

NSK branże - Producent puszek aluminiowych: NSK zaproponowała bezstykowe uszczelki VV wraz ze zmianą geometrii łożyska

Przenośnik taśmowy

NSK Przemysł - Przenośnik taśmowy: niemiecka firma przetwórstwa warzyw doświadczała powtarzających się uszkodzeń łożysk kulkowych w jednym ze swoich systemów transportowych.

Zakład przetwórstwa mleka

NSK Branże przemysłu - Zakład przetwórstwa mleka: NSK zaleciła zastosowanie wkładek łożyskowych Molded-Oil i obudów plastikowych Silver-Lube®

Układ przenośnikowy

Branże przemysłu NSK – Układ przenośnikowy: wkładki Molded-Oil NSK podwoiły trwałość eksploatacyjną

Bęben zwrotny przenośnika

NSK Branże przemysłu - Bęben zwrotny przenośnika: NSK zaproponowała łożyska baryłkowe Molded-Oil, które zastąpiły dwurzędowe łożyska kulkowe z tradycyjnym smarowaniem

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.