Szukaj
KONTAKT

Wyniki:

32 wyniki

Dzielarki w maszynie do wyrabiania ciasta

NSK Przemysł - Dzielarki w maszynie do wyrabiania ciasta: Piekarnia doświadczała awarii prowadnic liniowych. NSK zaproponowała prowadnicę liniową ze stali nierdzewnej z serii prowadnic superszybkich, wyposażoną w zespół samosmarujący K1.

Przenośnik główny w piekarni

NSK Branże przemysłu - Przenośnik główny w piekarni: NSK zaleciła zastosowanie łożysk Molded-Oil, co przyniosło znaczące wydłużenie żywotności łożysk i oszczędności kosztów.

Przenośnik do butelek na mleko

NSK Przemysł - Przenośnik do butelek na mleko: Wiodący na rynku zakład przetwórstwa i butelkowania mleka doświadczał powtarzających się uszkodzeń łożysk w 5 liniach przenośników. Wymiana łożysk w przenośniku była konieczna średnio co 16 tygodni.

Producent puszek aluminiowych

NSK branże - Producent puszek aluminiowych: NSK zaproponowała bezstykowe uszczelki VV wraz ze zmianą geometrii łożyska

Przenośnik taśmowy

NSK Przemysł - Przenośnik taśmowy: niemiecka firma przetwórstwa warzyw doświadczała powtarzających się uszkodzeń łożysk kulkowych w jednym ze swoich systemów transportowych.

Zakład przetwórstwa mleka

NSK Branże przemysłu - Zakład przetwórstwa mleka: NSK zaleciła zastosowanie wkładek łożyskowych Molded-Oil i obudów plastikowych Silver-Lube®

Maszyna pick-and-place (odbierz-i-odłóż)

NSK Przykład Sukcesu - Maszyna pick-and-place: firma działająca w branży spożywczej doświadczała powtarzających się uszkodzeń łożysk rolki maszyny pick-and-place. NSK zaleciła wymianę łożysk standardowych na zespoły łożyskowe Molded-Oil NSK.

Pakowarki do płatków

NSK Przemysł - Pakowarki do płatków: zaproponowano zespół smarujący NSK K1 wraz z nowym zespołem prowadnicy i szyny

Skrzynia do kiełkowania ziarna - mieszadła

NSK Branże przemysłu - Skrzynia do kiełkowania ziarna - mieszadła: Dostawca dużego brytyjskiego browaru doświadczał regularnych uszkodzeń łożysk w mieszadłach ziarna stosowanych w skrzyniach do kiełkowania.

Układ przenośnikowy

Branże przemysłu NSK – Układ przenośnikowy: wkładki Molded-Oil NSK podwoiły trwałość eksploatacyjną

Bęben zwrotny przenośnika

NSK Branże przemysłu - Bęben zwrotny przenośnika: NSK zaproponowała łożyska baryłkowe Molded-Oil, które zastąpiły dwurzędowe łożyska kulkowe z tradycyjnym smarowaniem

Producent przekąsek

NSK Przyklady sukcesów - Producent przekąsek: wymiana standardowych łożysk na łożyska Molded-Oil ze stali nierdzewnej zwiększyła ich trwałość z 4 do 12 miesięcy

Piła taśmowa

NSK Przemysł - Piła taśmowa: rzeźnia doświadczała częstych awarii powodowanych przez uszkodzenia łożysk piły taśmowej. W każdym kole piły taśmowej zainstalowane były dwa łożyska w układzie „O”, podtrzymujące ostrze tnące i obracające się z prędkością 1500 obr./min.

Płuczka do ziemniaków

NSK Przemysł - Płuczka do ziemniaków: łożyska kulkowe NSK Molded-Oil zwiększają trwałość łożyska z 4 do ponad 8 miesięcy

Maszyna do etykietowania i pakowania butelek

Maszyna do etykietowania i pakowania butelek - Wiodący brytyjski producent napojów bezalkoholowych i gazowanych doświadczał przedwczesnych uszkodzeń łożysk w automatycznej maszynie do etykietowania i pakowania butelek z nieznanego powodu; łożyska były wymieniane co tydzień.

Krajalnica do mięsa

NSK Branże przemysłu - Krajalnica do mięsa: Producent wyrobów z mięsa stanął w obliczu powtarzających się awarii łożysk w 14 krajalnicach. Wymieniano łożyska w każdej maszynie raz w miesiącu, co prowadziło do wysokich kosztów i długich przestojów.

Wentylator do pieca

Przykład Sukcesu - Wentylator do pieca: NSK zaproponowała oprawy dzielone z łożyskami baryłkowymi o dużej nośności i uszczelkami labiryntowymi oraz zaleciła poprawną pozycję montażową, a także smarowanie łożysk.

Mieszalnik do ciasta Mecatherm

Przemysł NSK -Mieszalnik do ciasta Mecatherm: łożyska NSKHPS pozwoliły na 3 -4-krotne zwiększenie żywotności w porównaniu do wcześniej stosowanych łożysk

Napinacz pasa

NSK Przemysł – Napinacz pasa: producenta mrożonej pizzy dotykały regularne uszkodzenia łożysk napinacza pasa przenośnika produktów. Proces mycia linii produkcyjnej za pomocą wody powodował korozję, wymywanie smaru i uszkodzenia uszczelek.

Wymiennik skrobakowy Contherm

NSK Przemysł - Wymiennik skrobakowy Contherm: łożyska Molded-Oil zastosowano we wszystkich maszynach, co przyniosło zmniejszenie czasu przestojów i kosztów utrzymania ruchu oraz znaczące oszczędności roczne.

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.