Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Nurcan Zaimoğlu

Stanowisko: Lider zespołu Obsługi Klienta

Lokalizacja: Stambuł

Współpraca w dobrym zespole rozwija wszystkich

Po ukończeniu studiów programistycznych zaczęłam pracę dla firmy Carrier, gdzie spędziłam trzy lata, a następne trzy w firmie Trane. W 1999 r. przyjaciel zarekomendował mnie w tureckim oddziale firmy NSK, która w tym czasie oferowała stanowisko w mojej specjalności. Właściwie to nie szukałam wtedy nowej pracy, ale znałam już NSK jako firmę o bogatej historii i światowej renomie i była to dla mnie atrakcyjna okazja. Ponieważ pracowałam już w międzynarodowej firmie, łatwo się zaaklimatyzowałam.

W 1999 r. zaczęłam pracować jako przedstawiciel klienta w NSK, a w 2011 zostałam liderem zespołu w Dziale Obsługi Klienta. Od tego czasu staram się oferować naszym klientom optymalną obsługę. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie i dokładnie wiedzą, co robią.

 Co najbardziej lubię w swojej pracy? Moje obowiązki i odpowiedzialność. To wiele mnie nauczyło, jestem niezależna w tym co robię i moje decyzje szybko prowadzą do wyników. Co więcej, motywuje mnie fakt, że mogę przyczyniać się do powiększania zysków firmy. NSK oferuje swoim pracownikom możliwość pracy w różnych obszarach i zaawansowanego szkolenia. Koncentrowanie się na czymś więcej niż własna dziedzina i patrzenie dalej niż czubek własnego nosa, poznawanie innych działów i zdobywanie całościowego obrazu jest warte wysiłku. Mogę to także gorąco polecić naszym nowym współpracownikom.

Moim zadaniem w NSK jest osiąganie we współpracy z klientami i dostawcami wyników satysfakcjonujących obie strony. Zawsze patrzymy na oczekiwania i wymagania z punktu widzenia naszych klientów. Przede wszystkim to właśnie zadowolenie klienta jest tym, co odróżnia NSK od innych marek. Nasze wartości korporacyjne - szybkość, obsługa, pasja i praca zespołowa - to fundamenty, które umożliwiają nam oferowanie naszym klientom najlepszej obsługi.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik