Szukaj
KONTAKT

Łożyska w komponentach elektrycznych samochodu i silnika

Ciepło, woda, wstrząsy – nic nie powstrzyma naszych łożysk.

Przeciętny samochód zawiera od 100 do 150 łożysk. Łożyska stosowane są w silniku, alternatorze i w zespołach komponentów elektrycznych oraz wielu innych miejscach. Wszystkie muszą być wytrzymałe na tyle, by znosić trudne warunki.

Na przykład, łożyska stosowane w napinaczu i kole pasowym luźnym rozrządu i innych pasach muszą być odporne nie tylko na ciepło, drgania, i nagłe zmiany obciążenia, ale także wodę, piasek i kurz.

W celu opracowania bardziej wytrzymałych łożysk, przeprowadziliśmy badania na szeroką skalę od kształtu poprzez wykończenie powierzchni, na wydajności smaru kończąc. W wyniku tych badań, nasze łożyska zapewniają większą oszczędność energii, lepsze osiągi i redukcję hałasu. To samo dotyczy Twojego samochodu. 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.