Szukaj
KONTAKT

Mónica Sánchez Oliver

Stanowisko:      Analityk biznesowy
Miejsce pracy:  Barcelona, Hiszpania

 

OD ILU LAT PRACUJE PANI W NSK?
Dołączyłam do NSK-RHP w maju 1994 jako Koordynator ds. Sprzedaży i Marcoms [Sales & Marcoms Co-ordinator].  Po reorganizacji jednostki cel i nazwę mojego stanowiska zmieniono na Analityka Biznesowego.
 
JAKIE JEST PANI PRZYGOTOWANIE ZAWODOWE?
Dyplom w dziedzinie marketingu i biznesu, posiadam też ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i kontroli działalności gospodarczej.
 

JAKA JEST PANI ROLA W NSK?
Jestem Analitykiem biznesowym, co obejmuje prognozowanie budżetu i MTP. Śledzę dane dotyczące sprzedaży i zysku, by zapobiegać wszelkim odstępstwom od maksymalizacji sprzedaży i zysku.
Działania MARCOMS zmierzają do podniesienia popularności marki NSK w Hiszpanii poprzez różnorodne i nowe akcje mające na celu stworzenie w Hiszpanii planu łączności z głównymi dystrybutorami oraz bezpośrednio na rynku.

 
JAK DOSZŁA PANI DO TEGO STANOWISKA?

W związku z rozwojem NSK w ostatnich latach zidentyfikowałam pewne obszary i możliwości, gdzie mogłam rozwijać moje umiejętności pracy zespołowej.

 
DLACZEGO WYBRAŁA PANI NSK?

Chciałam pracować w firmie międzynarodowej, w której mogłabym rozwijać moje osobiste i zawodowe umiejętności oraz poszerzać wiedzę.

 
GDZIE PO RAZ PIERWSZY USŁYSZAŁA PANI O NSK?

Po raz pierwszy miałam do czynienia z NSK podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracowałam już wcześniej w innej wielonarodowej firmie japońskiej, ale była to zupełnie inna branża.

 
CO NAJBARDZIEJ PODOBA SIĘ PANI W TEJ PRACY?

Pracując dla NSK mam wizję działalności, ale zaangażowana jestem również w bezpośrednią współpracę z klientami. Bardzo lubię codzienną, samodzielną i pełną pasji pracę na rzecz realizacji celów NSK.

 
JAKIEJ RADY MOGŁABY PANI UDZIELIĆ NOWYM PRACOWNIKOM?

Jeśli ktoś chce pracować dla firmy będącej liderem w dziedzinie łożysk, skupiającej się na usługach, pracy zespołowej i możliwościach rozwoju umiejętności zawodowych, NSK jest świetnym wyzwaniem.

 
CO NSK MA PANI DO ZAOFEROWANIA?

Poczucie bezpieczeństwa w wielonarodowej firmie zaangażowanej na rzecz społeczności, inwestującej w zasoby ludzkie i oferującej możliwość sprostania własnym wyzwaniom.

 
JAKI ASPEKT UWAŻA PANI ZA NAJWAŻNIEJSZY W SWOJEJ PRACY?

W przypadku moich zróżnicowanych obowiązków najważniejsze jest aktywne spełnianie oczekiwań klienta, dawanie dobrych propozycji i podejmowanie odpowiednich decyzji.

 
JACY LUDZIE PRACUJĄ W NSK?

Powiedziałabym, że to profesjonaliści, potrafiący pracować w zespole, skoncentrowani na spełnianiu oczekiwań klientów, to ludzie, którzy są podekscytowani dążeniem do nowych celów, dzięki którym pozycja NSK na całym świecie będzie jeszcze silniejsza.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.