Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Mónica Sánchez Oliver

Stanowisko:      Analityk biznesowy
Miejsce pracy:  Barcelona, Hiszpania

 

OD ILU LAT PRACUJE PANI W NSK?
Dołączyłam do NSK-RHP w maju 1994 jako Koordynator ds. Sprzedaży i Marcoms [Sales & Marcoms Co-ordinator].  Po reorganizacji jednostki cel i nazwę mojego stanowiska zmieniono na Analityka Biznesowego.
 
JAKIE JEST PANI PRZYGOTOWANIE ZAWODOWE?
Dyplom w dziedzinie marketingu i biznesu, posiadam też ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i kontroli działalności gospodarczej.
 

JAKA JEST PANI ROLA W NSK?
Jestem Analitykiem biznesowym, co obejmuje prognozowanie budżetu i MTP. Śledzę dane dotyczące sprzedaży i zysku, by zapobiegać wszelkim odstępstwom od maksymalizacji sprzedaży i zysku.
Działania MARCOMS zmierzają do podniesienia popularności marki NSK w Hiszpanii poprzez różnorodne i nowe akcje mające na celu stworzenie w Hiszpanii planu łączności z głównymi dystrybutorami oraz bezpośrednio na rynku.

 
JAK DOSZŁA PANI DO TEGO STANOWISKA?

W związku z rozwojem NSK w ostatnich latach zidentyfikowałam pewne obszary i możliwości, gdzie mogłam rozwijać moje umiejętności pracy zespołowej.

 
DLACZEGO WYBRAŁA PANI NSK?

Chciałam pracować w firmie międzynarodowej, w której mogłabym rozwijać moje osobiste i zawodowe umiejętności oraz poszerzać wiedzę.

 
GDZIE PO RAZ PIERWSZY USŁYSZAŁA PANI O NSK?

Po raz pierwszy miałam do czynienia z NSK podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracowałam już wcześniej w innej wielonarodowej firmie japońskiej, ale była to zupełnie inna branża.

 
CO NAJBARDZIEJ PODOBA SIĘ PANI W TEJ PRACY?

Pracując dla NSK mam wizję działalności, ale zaangażowana jestem również w bezpośrednią współpracę z klientami. Bardzo lubię codzienną, samodzielną i pełną pasji pracę na rzecz realizacji celów NSK.

 
JAKIEJ RADY MOGŁABY PANI UDZIELIĆ NOWYM PRACOWNIKOM?

Jeśli ktoś chce pracować dla firmy będącej liderem w dziedzinie łożysk, skupiającej się na usługach, pracy zespołowej i możliwościach rozwoju umiejętności zawodowych, NSK jest świetnym wyzwaniem.

 
CO NSK MA PANI DO ZAOFEROWANIA?

Poczucie bezpieczeństwa w wielonarodowej firmie zaangażowanej na rzecz społeczności, inwestującej w zasoby ludzkie i oferującej możliwość sprostania własnym wyzwaniom.

 
JAKI ASPEKT UWAŻA PANI ZA NAJWAŻNIEJSZY W SWOJEJ PRACY?

W przypadku moich zróżnicowanych obowiązków najważniejsze jest aktywne spełnianie oczekiwań klienta, dawanie dobrych propozycji i podejmowanie odpowiednich decyzji.

 
JACY LUDZIE PRACUJĄ W NSK?

Powiedziałabym, że to profesjonaliści, potrafiący pracować w zespole, skoncentrowani na spełnianiu oczekiwań klientów, to ludzie, którzy są podekscytowani dążeniem do nowych celów, dzięki którym pozycja NSK na całym świecie będzie jeszcze silniejsza.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik