Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Marek Bakowski

Stanowisko: Starszy inżynier ds. technicznych
Miejsce: NSK Polska Kielce, Polska

Gdy jesteś częścią zespołu, wspólny sukces to sukces, który najbardziej cieszy.


„W 1998 roku NSK zwiększyła swoją obecność na rynku w Polsce poprzez przejęcie firmy produkującej łożyska, FŁT Iskra Kielce. W tym czasie pracowałem w FŁT jako specjalista ds. sprzedaży, tak więc miałem okazję obserwować, jak firma z powodzeniem rozwinęła się z firmy produkującej wyroby głównie na rynek polski w globalnego gracza, zatrudniającego wielu pracowników zarówno w kraju, jak i za granicą. Byłem częścią tego procesu od samego początku - przez prawie 13 lat.

W mojej własnej karierze przechodziłem przez różne etapy rozwoju. Najpierw serwisowałem różne urządzenia techniczne jako młodszy inżynier. Następnie przeszedłem do sprzedaży, a obecnie jestem starszym inżynierem ds. technicznych. Pracuję jako pewnego rodzaju „doradca techniczny” - innymi słowy, pomagam współpracownikom,  klientom i autoryzowanym dystrybutorom w kwestiach technicznych. Oznacza to, że mam do czynienia z bardzo różnymi ludźmi.

IBardzo lubię się doszkalać i kontynuować rozwój zawodowy. Gdy dołączyłem do NSK, miałem już skończone studia podyplomowe w zakresie handlu międzynarodowego. Od kiedy jestem w firmie, mogę uczestniczyć w różnych kursach dotyczących sprzedaży inicjowanych przez NSK. To wszystko naprawdę pomaga mi w pracy.

W NSK panuje silny duch pracy zespołowej, co mi się podoba. Lubię również poszerzać wiedzę o różnych sferach zastosowań łożysk. Rutyna? W mojej pracy nie ma czegoś takiego! Każdy dzień jest inny - zawsze są nowe zadania, wyzwania i okazje do spotkania się z ludźmi o różnej kulturze. Uważam to za naprawdę ekscytujące.”

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik