Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Silvia Cozzi

Stanowisko: Administrator komunikacji marketingowej i sprzedaży
Miejsce: NSK Mediolan, Włochy


Praca w NSK dała mi okazję do spełnienia

Zanim przyłączyłam się do NSK – nie tak dawno –rozwijałam karierę akademicką, która pozwoliła mi na badanie zagadnień gospodarczych i uczestniczenie w różnych projektach europejskich. Po studiach zaczęłam pisać doktorat z polityki gospodarczej, następnie pracowałam w różnych firmach na różnych stanowiskach związanych ze sprzedażą. Gdy w 2011 r. dano mi możliwość przyłączenia się do NSK, nie zastanawiałam się długo, ponieważ zawsze chciałam pracować dla znanej, skonsolidowanej firmy międzynarodowej. Moje doświadczenie pomogło mi wykorzystać tę ekscytującą szansę.

Kiedy zaczęłam pracę w NSK, byłam odpowiedzialna za obsługę klientów, ale po kilku miesiącach dołączyłam do europejskiego zespołu marketingowego. Teraz odpowiadam za dwa zupełnie różne obszary. Po pierwsze, zarządzam komunikacją marketingową. Obejmuje to organizowanie imprez wzmacniających świadomość marki i tożsamość korporacyjną oraz koordynowanie personelu, na przykład uczestniczącego w targach. Jestem także w ciągłym kontakcie z klientami jako administrator sprzedaży. Wyzwaniem jest udane połączenie obu tych ról.

NSK pomaga mi w tym na wiele sposobów. Codziennie otrzymuję okazje do wykorzystywania i poszerzania moich umiejętności. Oprócz wskazówek niezbędnych do tego, abym wypełniała swoje obowiązki, NSK daje mi swobodę w samodzielnym organizowaniu mojej pracy i praktycznej realizacji moich planów. Ponadto, moi współpracownicy są jak rodzina, w której każdy pomaga innym i motywuje ich. Co rano cieszę się, że spędzę z nimi kolejny dzień w pracy.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik