Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Wyniki:

574 wyniki

Szybkobieżne, łatwe w obsłudze i trwałe łożyska kulkowe serii QJ firmy NSK

(2023-01-16)
Szybkobieżne, łatwe w obsłudze i trwałe łożyska kulkowe serii QJ firmy NSK - Innowacyjna seria QJ jest wyposażona w bardzo wytrzymały, mosiężny koszyk prowadzony na pierścieniu zewnętrznym, który zapewnia ekstremalnie wysokie prędkości i wyższą dokładność pracy.

Zapobieganie erozji elektrycznej łożysk w układach napędowych pojazdów EV

(2022-12-05)
Zapobieganie erozji elektrycznej łożysk w układach napędowych pojazdów EV - Firma NSK opracowała nowy i ekonomiczny sposób zapobiegania erozji elektrycznej w układach napędowych pojazdów elektrycznych (EV).

Nowe śruby kulowe NSK przeznaczone do obrabiarek następnej generacji o wysokiej dokładności

(2022-11-21)
Nowe śruby kulowe NSK przeznaczone do obrabiarek następnej generacji o wysokiej dokładności - Firma NSK opracowała nowy typ śruby kulowej, który ogranicza błędy ruchu obrabiarek w celu zapewnienia wyższej jakości wykończenia powierzchni w procesach obróbki form i matryc oraz w innych zastosowaniach, ...

Łożyska NSK obniżają koszty konserwacji przenośnika do załadunku statków

(2022-11-07)
Łożyska NSK obniżają koszty konserwacji przenośnika do załadunku statków - Gdy wystąpiła konieczność wymiany łożysk podpierających bęben kierunkowy w przenośniku obsługującym statki w porcie przeładunkowym rudy żelaza w Australii, firma NSK zaprojektowała rozwiązanie wykorzystujące łożyska ...

Innowacje firmy NSK wspierają zrównoważony rozwój przemysłu

(2022-10-17)
Innowacje firmy NSK wspierają zrównoważony rozwój przemysłu - Producenci w całej Europie borykają się z ekonomicznym wyzwaniem w postaci rosnących rachunków za energię, co zmusza ich do przejmowania tych kosztów na siebie bądź przenoszenia ich na swoich klientów.

Technologia robotów usługowych NSK wspiera pierwszą linię opieki zdrowotnej

(2022-10-03)
Technologia robotów usługowych NSK wspiera pierwszą linię opieki zdrowotnej: Firma NSK pracuje nad wspieraniem społeczeństwa poprzez rozwój nowej technologii robotów usługowych, w tym urządzeń robotycznych ułatwiających przenoszenie pacjentów w placówkach medycznych.

Prowadnice liniowe NH firmy NSK uwidaczniają swoje zalety w procesach obróbki szkła

(2022-09-19)
Prowadnice liniowe NH firmy NSK uwidaczniają swoje zalety w procesach obróbki szkła - Włoski producent maszyn do obróbki szkła korzysta z wdrożenia prowadnic liniowych serii NH firmy NSK.

Firma NSK wyróżniona przez Toyotę dwoma nagrodami dla dostawców

(2022-09-14)
Firma NSK wyróżniona przez Toyotę dwoma nagrodami dla dostawców - Oddział NSK Europe został podwójnie uhonorowany w ramach prestiżowego programu nagród Toyota Motor Europe (TME), otrzymując Certificate of Recognition (w kategorii Dostawcy) oraz Superior Performance Award (w kategorii Jakość).

Nowe łożyska NSK zapewniają długi okres eksploatacji w instalacjach produkcji stali

(2022-09-05)
Nowe łożyska NSK zapewniają długi okres eksploatacji w instalacjach produkcji stali - Ze względu na trudne warunki środowiska pracy maszyny i osprzęt do produkcji stali wymagają wysoce niezawodnych łożysk o długiej żywotności, które nie będą ulegać przedwczesnym uszkodzeniom.

Prace rozwoje nad łożyskami prowadzone przez NSK pomagają zmaksymalizować wydajność i efektywność energetyczną napędów przemysłowych

(2022-08-29)
Prace rozwoje nad łożyskami prowadzone przez NSK pomagają zmaksymalizować wydajność i efektywność energetyczną napędów przemysłowych - Uważa się, że silniki stosowane w maszynach odpowiadają za 40-50 % globalnego zużycia energii elektrycznej, co czyni te niezbędne w przemyśle urządzenia kluczowym ...

Firma NSK wykorzystuje technologię VR do szkolenia pracowników

(2022-08-02)
Firma NSK wykorzystuje technologię VR do szkolenia pracownikówy - Operatorzy precyzyjnych maszyn do szlifowania i honowania stosowanych w produkcji łożysk kulkowych NSK korzystają obecnie ze szkoleń realizowanych w środowisku wirtualnej rzeczywistości (VR).

Śruby kulowe o wysokiej obciążalności firmy NSK oferują obecnie jeszcze dłuższy okres eksploatacji

(2022-07-25)
Śruby kulowe o wysokiej obciążalności firmy NSK oferują obecnie jeszcze dłuższy okres eksploatacji - Firma NSK opracowała nową technologię, która znacznie wydłuża żywotność śrub kulowych w zastosowaniach charakteryzujących się ciężkimi obciążeniami, takich jak instalacje wtryskarek i pras ...

Lokalne władze konfiskują znaczną ilość podrobionych łożysk NSK

(2022-07-11)
Lokalne władze konfiskują znaczną ilość podrobionych łożysk NSK - Niedawne odkrycie dużej liczby podrabianych łożysk NSK w Johannesburgu (RPA) podkreśla potrzebę zachowania czujności w obliczu nielegalnego procederu, który zagraża integralności i bezpieczeństwu maszyn przemysłowych oraz pracowników.

NSK wprawia w ruch przyszłość kolei na targach InnoTrans 2022

(2022-07-06)
NSK wprawia w ruch przyszłość kolei na targach InnoTrans 2022 - Na międzynarodowej wystawie technologii transportowych InnoTrans 2022 (20-23 września, Berlin) NSK zaprezentuje pełny zestaw rozwiązań łożyskowych dla maźnic, silników trakcyjnych i przekładni.

Producent maszyn pakujących stosuje prowadnice liniowe NSK jako standardowe rozwiązanie

(2022-07-04)
Producent maszyn pakujących stosuje prowadnice liniowe NSK jako standardowe rozwiązanie - Za pośrednictwem Acumo firma Österbergs Förpackningsmaskiner AB stosuje, jako standardowe rozwiązania, prowadnice liniowe NSK, które zapewniają użytkownikom maszyn jakość, precyzję i długą żywotność.

Zakład przerobu drewna ogranicza przestoje dzięki prowadnicom liniowym NSK

(2022-06-27)
Zakład przerobu drewna ogranicza przestoje dzięki prowadnicom liniowym NSK - Dzięki zastosowaniu prowadnic liniowych NSK z zespołami smarującymi K1 producent wyrobów z drewna zmniejszył ponad 12-krotnie liczbę przestojów przenośników, co przełożyło się na roczne oszczędności w wysokości ponad 77.000 ...

Firmy NSK i thyssenkrupp oceniają możliwość utworzenia wspólnego przedsięwzięcia w sektorze motoryzacyjnym

(2022-05-31)
Firmy NSK i thyssenkrupp oceniają możliwość utworzenia wspólnego przedsięwzięcia w sektorze motoryzacyjnym - Firmy NSK Ltd i thyssenkrupp AG podpisały protokół ustaleń (MoU) w celu oceny warunków potencjalnego utworzenia spółki typu joint venture pomiędzy NSK Steering i thyssenkrupp Automotive.

Śruby kulowe NSK zapewniają perfekcyjną obróbkę krawędzi soczewek

(2022-05-30)
Śruby kulowe NSK zapewniają perfekcyjną obróbkę krawędzi soczewek - Włoska firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dla przemysłu optycznego korzysta z wysokiej jakości, precyzyjnego ruchu śrub kulowych NSK zamontowanych w innowacyjnych maszynach do obróbki i cięcia soczewek.

Prowadnice wałeczkowe NSK wydłużają czas pracy maszyn do formowania rozdmuchowego

(2022-05-16)
Prowadnice wałeczkowe NSK wydłużają czas pracy maszyn do formowania rozdmuchowego - Producent butelek PET (politereftalan etylenu) zmagał się z częstymi wymianami prowadnic liniowych w maszynach do formowania rozdmuchowego.

Zakład NSK w Newark wdraża system zbierania wody deszczowej

(2022-05-02)
Zakład NSK w Newark wdraża system zbierania wody deszczowej - Zakład NSK w Newark (Wielka Brytania), specjalizujący się w produkcji łożysk przemysłowych i prowadnic liniowych, wdrożył system zbierania wody deszczowej, który zmniejszy zużycie wody z sieci o prawie 200.000 litrów rocznie.