Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Wyniki:

613 wyniki

Nowy zakład cięcia prowadnic skróci czas realizacji zamówień dla europejskich użytkowników produktów liniowych NSK

(2024-04-22)
Europejscy użytkownicy wiodących w swojej klasie prowadnic liniowych NSK będą mogli obecnie skorzystać z oferty nowego, najnowocześniejszego zakładu NSK w Holandii.

NSK współpracuje przy tworzeniu robotycznego modułu ręki o dużych możliwościach dostosowania

(2024-03-25)
Firma NSK oraz Niemieckie Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki opracowują system robotycznej ręki, który pomoże zautomatyzować zadania wykonywane manualnie, szczególnie w branży usługowej.

NSK opracowuje wygodną technologię diagnostyki poziomu degradacji smaru

(2024-03-11)
NSK opracowuje wygodną technologię diagnostyki poziomu degradacji smaru: Firma NSK opracowuje pionierską, wysoce dokładną metodę szybkiego i dokładnego diagnozowania pozostałego okresu trwałości smaru.

Trzy prestiżowe wyróżnienia dla NSK

(2024-02-26)
Trzy prestiżowe wyróżnienia dla NSK: Firma NSK, globalny lider w dziedzinie łożysk i rozwiązań ruchu liniowego, została uhonorowana w 2023 r. trzema znaczącymi nagrodami i wyróżnieniami, które odzwierciedlają stały postęp i rozwój japońskiego producenta w wielu kluczowych obszarach biznesowych ...

Wydajne wtryskarki elektryczne korzystają z zalet nowych śrub kulowych NSK

(2024-02-12)
Wydajne wtryskarki elektryczne korzystają z zalet nowych śrub kulowych NSK: Firma NSK wprowadza na rynek zaawansowane śruby kulowe z serii HTF-SRM, która obejmuje szybkobieżne i odporne na wysoką temperaturę wersje przeznaczone do napędów o dużym obciążeniu.

NSK opracowuje rozwiązanie Active Caster przeznaczone do współpracy z robotami usługowymi

(2024-01-15)
Dostrzegając dążenie do wprowadzania robotów w przypadku coraz większej liczby stanowisk pracy, które działają w pobliżu ludzi, zespół doświadczonych inżynierów ds. rozwoju w firmie NSK specjalizującej się w kontroli ruchu opracował nowatorski sposób poprawy mobilności robotów współpracujących ( ...

Pionierska metoda badania ultradźwiękowego zapewnia bardzo dokładne prognozy trwałości łożysk

(2024-01-08)
Po latach prowadzenia prac badawczych i rozwojowych NSK zmienia wartość podstawowej obciążalności wielu firmowych łożysk (bez wprowadzania zmian konstrukcyjnych i materiałowych), odpowiadającą nawet dwukrotnemu wzrostowi równoważnej powierzchniowej trwałości zmęczeniowej.

NSK rozbudowuje centrum badawczo-rozwojowe i siedzibę główną w Chinach

(2023-12-11)
Duża inwestycja NSK, jednego z wiodących na świecie producentów łożysk i rozwiązań dla ruchu liniowego, obejmie rozbudowę centrum badawczo-rozwojowego i siedziby głównej firmy w Chinach.

Zastosowanie łożysk NSK pomaga wytwórni karmy dla zwierząt domowych podnieść wskaźnik OEE

(2023-12-04)
Duży brytyjski producent karmy dla zwierząt domowych, chcąc poprawić poziom wykorzystania maszyn w celu podniesienia wskaźnika OEE (ogólnej efektywności wyposażenia) o 3 punkty, zwrócił się z prośbą do ekspertów firmy NSK o ocenę procesów i systemów, które mogłyby pomóc w osiągnięciu tego celu.

NSK Europe przedstawia znaczące osiągnięcia w zakresie ochrony środowiska w roku finansowym 2022-23

(2023-11-27)
. NSK Europe stale rozszerza swoje osiągnięcia w zakresie ochrony środowiska, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy firma odnotowała znaczną poprawę wielu kluczowych wskaźników, dążąc do realizacji ostatecznego celu w postaci neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

NSK gospodarzem Konwencji Europejskich Dystrybutorów 2023

(2023-11-20)
Pod hasłem „Ludzie, Produkty, Partnerstwo” NSK zorganizowała niedawno kolejną edycję prestiżowej konwencji europejskich dystrybutorów w przepięknym nadmorskim kurorcie Giardini Naxos na Sycylii.

Huta stali uzyskuje znaczące oszczędności dzięki zastosowaniu łożysk NSK

(2023-11-13)
Zakład stalowniczy, regularnie zmagając się z uszkodzeniami łożysk w walcarce pielgrzymowej, zwrócił się do ekspertów NSK w celu opracowania solidnego i ekonomicznego rozwiązania problemu.

NSK włącza się w prace dużego projektu badawczego dotyczącego morskich turbin wiatrowych

(2023-11-06)
NSK włącza się w prace dużego projektu badawczego dotyczącego morskich turbin wiatrowych - Firma NSK informuje o przystąpieniu do dużego projektu badawczego finansowanego przez japońską agencję rządową NEDO (New Energy and Industrial Technology Development Organization).

NSK Italy sponsorem zespołu wyścigowego Uniwersytetu w Padwie

(2023-10-30)
NSK Italy sponsorem zespołu wyścigowego Uniwersytetu w Padwie - Oddział NSK Italy został jednym z dumnych sponsorów-partnerów Uniwersytetu w Padwie podczas XVIII edycji Formuły SAE, prestiżowych międzynarodowych zawodów wyścigowych dla studentów.

Dane łożysk NSK zintegrowane ze światowej klasy oprogramowaniem do projektowania i obliczeń

(2023-10-16)
Dane łożysk NSK zintegrowane ze światowej klasy oprogramowaniem do projektowania i obliczeń - NSK rozpocznie przekazywanie danych łożysk tocznych firmom MESYS i KISSsoft, dwóm wiodącym w branży firmom opracowującym oprogramowanie do obliczeń technicznych dla inżynierów zajmujących się projektowaniem ...

Targi Agritechnica 2023: solidne łożyska NSK wspierają zrównoważone rozwiązania dla rolnictwa chroniące glebę

(2023-10-09)
Targi Agritechnica 2023: solidne łożyska NSK wspierają zrównoważone rozwiązania dla rolnictwa chroniące glebę - Na targach Agritechnica 2023 (odbywających się od 12 do 18 listopada br. w Hanowerze) firma NSK skupi się na trzech kluczowych tematach mających wpływ na sektor rolnictwa, które obejmują ...

NSK poszerza asortyment łożysk zapobiegających korozji elektrycznej

(2023-10-02)
NSK poszerza asortyment łożysk zapobiegających korozji elektrycznej - Po zakończeniu ocen wydajności firma NSK będzie mogła obecnie zaoferować szerszą gamę technologii zapobiegających korozji elektrycznej łożysk układów napędowych eAxle wykorzystywanych w pojazdach elektrycznych (EV).

Zakład produkujący przekąski uzyskuje duże oszczędności dzięki łożyskom NSK

(2023-10-02)
NZakład produkujący przekąski uzyskuje duże oszczędności dzięki łożyskom NSK - Duży producent przekąsek, doświadczając powtarzających się uszkodzeń łożysk na liniach krajalnic, wdrożył zespoły łożyskowe NSK Life-Lube®, co przyniosło oszczędności przekraczające 130 tys. € - głównie dzięki ...

Łożyska NSK zapewniają producentowi materiałów izolacyjnych roczne oszczędności rzędu 648.880 €

(2023-09-18)
Łożyska NSK zapewniają producentowi materiałów izolacyjnych roczne oszczędności rzędu 648.880 € - Wiodący na rynku producent materiałów izolacyjnych dla przemysłu budowlanego zwrócił się do firmy NSK o pomoc w rozwiązaniu problemu powtarzających się uszkodzeń łożysk w piłach taśmowych.

Na targach EMO firma NSK zaprezentuje system monitorowania stanu śrub kulowych

(2023-09-11)
Podczas targów EMO Hannover 2023 (18–23 września) centralny punkt ekspozycji na firmowym stoisku C42 w hali 7 będzie stanowił prezentowany na żywo system monitorowania stanu opracowany przez firmę Brüel & Kjær Vibro (B&K Vibro) należącą do Grupy NSK.