Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Wyniki:

583 wyniki

NSK uhonorowana tytułem Supplier Engagement Leader 2022 przez organizację CDP

(2023-05-15)
NSK uhonorowana tytułem Supplier Engagement Leader 2022 przez organizację CDP - Działania prośrodowiskowe NSK w ramach globalnych i europejskich łańcuchów dostaw zaowocowały znaczącym wyróżnieniem już trzeci rok z rzędu.

Firma NSK oferuje fabrycznie zmontowane zespoły łożyskowe wykonywane na zamówienie

(2023-05-02)
Firma NSK oferuje fabrycznie zmontowane zespoły łożyskowe wykonywane na zamówienie : W ramach nowej oferty produktowej firma NSK, jako globalny ekspert w zakresie łożysk, jest w stanie wyprodukować niestandardowe, fabrycznie zmontowane zespoły łożyskowe do zastosowań wymagających niezwykle wydajnego ...

Fabryka drutu stalowego oszczędza ponad 1,2 mln euro rocznie dzięki łożyskom NSK

(2023-04-17)
Fabryka drutu stalowego oszczędza ponad 1,2 mln euro rocznie dzięki łożyskom NSK - Pomoc NSK miała kluczowe znaczenie dla firmy doświadczającej powtarzających się uszkodzeń łożysk zamontowanych w zespołach walców maszyn do ciągnienia drutu stalowego.

Duży popyt na precyzyjnie walcowane śruby kulowe NSK

(2023-04-03)
Duży popyt na precyzyjnie walcowane śruby kulowe NSK: Precyzyjne walcowane śruby kulowe to popularne rozwiązanie w przemyśle stanowiące ekonomiczną alternatywę dla precyzyjnych szlifowanych śrub kulowych.

Łożyska NSK przeznaczone do wrzecion obrabiarek zwiększają niezawodność w zakładach motoryzacyjnych

(2023-03-20)
Łożyska NSK przeznaczone do wrzecion obrabiarek zwiększają niezawodność w zakładach motoryzacyjnych: Stosując uszczelnione łożyska wrzecion firmy NSK, które zapobiegają wnikaniu emulsji chłodząco-smarującej, duży producent silników samochodowych znacznie poprawił niezawodność działania swoich ...

Łożyska NSK zapobiegają uszkodzeniom maszyn w dużym zakładzie produkcji puszek

(2023-03-06)
Łożyska NSK zapobiegają uszkodzeniom maszyn w dużym zakładzie produkcji puszek: Największy na świecie producent puszek do napojów, doświadczając powtarzających się przestojów powodowanych przez przedwczesne uszkodzenia łożysk głowicy natryskowej w maszynach do nakładania powłok, zwrócił się do ...

Śruby kulowe NSK zapewniają producentowi opon oszczędności rzędu niemal 100.000 € rocznie

(2023-02-27)
Śruby kulowe NSK zapewniają producentowi opon oszczędności rzędu niemal 100.000 € rocznie: Zakład produkcyjny, borykając się z częstymi uszkodzeniami śrub kulowych w bębnie pneumatycznym maszyny do produkcji opon, zwrócił się do ekspertów NSK, którzy zarekomendowali wykorzystanie śrub kulowych z ...

Ponad 25 lat współpracy technologicznej firm CMZ i NSK

(2023-02-20)
Ponad 25 lat współpracy technologicznej firm CMZ i NSK: CMZ, uznany hiszpański producent tokarek, celebruje ponad 25 lat zaawansowanej technologicznie współpracy z firmą NSK, ekspertem w dziedzinie ruchu liniowego i łożysk.

Zintegrowane zespoły łożyskowe NSK zapewniają producentowi przesiewaczy wibracyjnych oszczędność czasu i kosztów

(2023-02-13)
Zintegrowane zespoły łożyskowe NSK zapewniają producentowi przesiewaczy wibracyjnych oszczędność czasu i kosztów: Wdrażając fabrycznie zmontowane, w pełni zintegrowane łożyska NSK, producent przesiewaczy wibracyjnych uzyskał roczne oszczędności w wysokości 117.000 EUR.

Zastosowanie łożysk NSK eliminuje uszkodzenia maszyn do produkcji posadzek betonowych

(2023-01-30)
Zastosowanie łożysk NSK eliminuje uszkodzenia maszyn do produkcji posadzek betonowych: Regularne uszkodzenia łożysk w maszynie do produkcji posadzek betonowych doprowadzały do częstych przestojów, znacznych strat w produkcji oraz generowały wysokie koszty konserwacji.

Szybkobieżne, łatwe w obsłudze i trwałe łożyska kulkowe serii QJ firmy NSK

(2023-01-16)
Szybkobieżne, łatwe w obsłudze i trwałe łożyska kulkowe serii QJ firmy NSK - Innowacyjna seria QJ jest wyposażona w bardzo wytrzymały, mosiężny koszyk prowadzony na pierścieniu zewnętrznym, który zapewnia ekstremalnie wysokie prędkości i wyższą dokładność pracy.

Zapobieganie erozji elektrycznej łożysk w układach napędowych pojazdów EV

(2022-12-05)
Zapobieganie erozji elektrycznej łożysk w układach napędowych pojazdów EV - Firma NSK opracowała nowy i ekonomiczny sposób zapobiegania erozji elektrycznej w układach napędowych pojazdów elektrycznych (EV).

Nowe śruby kulowe NSK przeznaczone do obrabiarek następnej generacji o wysokiej dokładności

(2022-11-21)
Nowe śruby kulowe NSK przeznaczone do obrabiarek następnej generacji o wysokiej dokładności - Firma NSK opracowała nowy typ śruby kulowej, który ogranicza błędy ruchu obrabiarek w celu zapewnienia wyższej jakości wykończenia powierzchni w procesach obróbki form i matryc oraz w innych zastosowaniach, ...

Łożyska NSK obniżają koszty konserwacji przenośnika do załadunku statków

(2022-11-07)
Łożyska NSK obniżają koszty konserwacji przenośnika do załadunku statków - Gdy wystąpiła konieczność wymiany łożysk podpierających bęben kierunkowy w przenośniku obsługującym statki w porcie przeładunkowym rudy żelaza w Australii, firma NSK zaprojektowała rozwiązanie wykorzystujące łożyska ...

Innowacje firmy NSK wspierają zrównoważony rozwój przemysłu

(2022-10-17)
Innowacje firmy NSK wspierają zrównoważony rozwój przemysłu - Producenci w całej Europie borykają się z ekonomicznym wyzwaniem w postaci rosnących rachunków za energię, co zmusza ich do przejmowania tych kosztów na siebie bądź przenoszenia ich na swoich klientów.

Technologia robotów usługowych NSK wspiera pierwszą linię opieki zdrowotnej

(2022-10-03)
Technologia robotów usługowych NSK wspiera pierwszą linię opieki zdrowotnej: Firma NSK pracuje nad wspieraniem społeczeństwa poprzez rozwój nowej technologii robotów usługowych, w tym urządzeń robotycznych ułatwiających przenoszenie pacjentów w placówkach medycznych.

Prowadnice liniowe NH firmy NSK uwidaczniają swoje zalety w procesach obróbki szkła

(2022-09-19)
Prowadnice liniowe NH firmy NSK uwidaczniają swoje zalety w procesach obróbki szkła - Włoski producent maszyn do obróbki szkła korzysta z wdrożenia prowadnic liniowych serii NH firmy NSK.

Firma NSK wyróżniona przez Toyotę dwoma nagrodami dla dostawców

(2022-09-14)
Firma NSK wyróżniona przez Toyotę dwoma nagrodami dla dostawców - Oddział NSK Europe został podwójnie uhonorowany w ramach prestiżowego programu nagród Toyota Motor Europe (TME), otrzymując Certificate of Recognition (w kategorii Dostawcy) oraz Superior Performance Award (w kategorii Jakość).

Nowe łożyska NSK zapewniają długi okres eksploatacji w instalacjach produkcji stali

(2022-09-05)
Nowe łożyska NSK zapewniają długi okres eksploatacji w instalacjach produkcji stali - Ze względu na trudne warunki środowiska pracy maszyny i osprzęt do produkcji stali wymagają wysoce niezawodnych łożysk o długiej żywotności, które nie będą ulegać przedwczesnym uszkodzeniom.

Prace rozwoje nad łożyskami prowadzone przez NSK pomagają zmaksymalizować wydajność i efektywność energetyczną napędów przemysłowych

(2022-08-29)
Prace rozwoje nad łożyskami prowadzone przez NSK pomagają zmaksymalizować wydajność i efektywność energetyczną napędów przemysłowych - Uważa się, że silniki stosowane w maszynach odpowiadają za 40-50 % globalnego zużycia energii elektrycznej, co czyni te niezbędne w przemyśle urządzenia kluczowym ...