Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

NSK Contact

Zajmując wyjątkową globalną pozycję wiodącego dostawcy łożysk do kół, z dumą oferujemy naszym klientom wsparcie na całym świecie. Nasze firmowe zespoły eksperckie są doskonale wyposażone do obsługi Twoich zapytań, niezależnie od tego, czy jesteś hurtownikiem, dystrybutorem, właścicielem warsztatu, producentem części samochodowych, handlowcem czy użytkownikiem pojazdu.

Porozmawiaj z członkiem lokalnego zespołu wsparcia NSK, aby dowiedzieć się więcej o produktach i cenach, spotkaniach, wsparciu technicznym, sieciach dystrybucyjnych itd. Żadne pytanie nie jest za trudne dla zespołu NSK i wszystkie Twoje prośby zostaną obsłużone szybko i efektywnie.

Pamiętaj – każde z naszych centrów produkcyjnych na świecie posiada certyfikat ISO/TS 16949:2016, co oznacza, że możesz być pewny wysokiej jakości niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dotyczy to nie tylko naszych produktów, ale także naszego przyjaznego zespołu. Wystarczy, że wpiszesz w poniższe pola informacje o sobie i o swojej firmie oraz wskażesz charakter swojego pytania. Twoje zgłoszenie zostanie przekazane do najbliższego zajmującego się częściami samochodowymi specjalisty, który udzieli Ci indywidualnej odpowiedzi.

NSK jest jednym z najlepiej znanych dostawców łożysk do kół  i cieszymy się, że wsparciem dla naszej reputacji jest nasza ekspercka wiedza. Zadzwoń do nas, a my pokażemy Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Uzyskaj najlepsze wsparcie >

Dane podstawowe

Informacje o firmie

Twoje zapytanie

* Proszę wypełnić te pola.

Zapewniamy, że Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim.