Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Neuweg (NWG) - Munderkingen

NSK jest wyłącznym właścicielem fabryki Neuweg od 1990 r. Zakład w miejscowości Munderkingen w Niemczech produkuje rocznie około 3 milionów łożysk kulkowych przeznaczonych do różnych zastosowań standardowych i specjalnych. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie ze standardami marek NSK i Neuweg. 

Około 30 % wszystkich wyrobów produkowanych w Munderkingen nosi oznaczenie NWG, będące skrótem od nazwy zakładów Neuweg.

Fabryka specjalizuje się w produkcji pełnego asortymentu łożysk kulkowych dwurzędowych, wykorzystywanych we wszystkich zastosowaniach przemysłowych, takich jak windy, samochody sportowe, motocykle i wyposażenie przeznaczone dla branży filmowej.

W naszym zakładzie w Munderkingen koncentrujemy się na kilku obszarach kompentencji, w których tworzymy produkty spełniające zarówno potrzeby naszych klientów związane z zastosowaniami, jak i wymagania rynkowe. Przykładem może tu być rolnictwo, mające specjalne wymagania dotyczące ochrony przez pyłem, brudem i obciążeniami udarowymi. Dla tej branży opracowaliśmy zindywidualizowane rozwiązania, które są w stanie wytrzymać te bardzo trudne warunki. Oferta produktów dla rolnictwa obejmuje nie tylko łożyska, ale także kompletne zespoły, takie jak nasze piasty Agro.

Innym z obszarów, na których skoncentrowaliśmy nasze wysiłki, są pompy i sprężarki. W fabryce Neuweg opracowujemy i produkujemy łożyska skośne dwurzędowe w wykonaniach standardowych i specjalnych, a także łożyska QJ (łożyska czteropunktowe), również w bardzo wielu wariantach.

Ponadto, w Munderkingen produkujemy rolki i koła pasowe, spełniające szereg bardzo różnych wymagań. Produkty te są wykorzystywane, na przykład, w wysokotemperaturowych piecach w przemyśle stalowym, jak również przy produkcji folii z tworzyw sztucznych i płaskich ekranów. 


Products References - Download here

Krótkie, regionalne łańcuchy dostaw

Całość produkcji zakładu Neuweg realizowana jest na miejscu, w Munderkingen. Zapewnia to szybką, bezproblemową dostawę wysokiej jakości niemieckich produktów. Dzięki wysokiej elastyczności fabryki oraz produkcji seryjnej jesteśmy w stanie produkować szeroki asortyment produktów nawet w partiach średniej wielkości.


NEUWEG Fertigung GmbH | Ehinger Straße 5 | 89597 Munderkingen
Tel. +49 7393 540
Email: info-neuweg@nsk.com

  • Agri Disc Hub
  • Deep Groove Ball Bearings - Double Row
  • Self Aligning Ball Bearings
  • Pulleys
  • Angular Contact Ball Bearings, Deep Groove Ball Bearings, ACBB, DGBB, Double Row, Neuweg , Illustration,

Double-Row Ball Bearings - Customised Ball Bearings

(wersja angielska)

Neuweg Products

Types of products and reference numbers

PDF

37.5 kB

NSK Agri Disc Hubs

Piasty Agro są wyposażone w doskonałe uszczelnienie – zaprojektowane do pracy w ekstremalnych warunkach eksploatacji.

PDF

810.3 kB

Łożyska dla Rolnictwa

Zespoły łożyskowe piast Agro, Łożyska do kół, Łożysko kulkowe skośne dwurzędowe, Łożysko kulkowe czteropunktowe, Łożysko kołnierzowe, Łożyska do bron talerzowych, Łożyska do bron talerzowych

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik