Szukaj

Zdobądź nowe umiejętności –

zwiększ rentowność i zadowolenie klientów

Zdobądź wiedzę, którą użyjesz w codziennej pracy i wykorzystaj łożyska NSK, aby zmaksymalizować wydajność maszyn w całym okresie ich eksploatacji. Nasze kursy szkoleniowe sprawią, że Twój personel będzie bardziej wydajny. Pomogą one także uzyskać większą rentowność dzięki skróceniu czasu konserwacji oraz zdobyć trwałą lojalność klientów.Profesjonalne kursy w nowych centrach szkoleniowych NSK

Nasz nowy program szkoleniowy obejmuje liczne, sprawdzone kursy, koncentrujące się na głównych potrzebach kształcenia osób zajmujących się doborem, użytkowaniem i konserwacją łożysk.

 

Nasz program poświęcony konserwacji i serwisowaniu pomoże Tobie i Twoim klientom zoptymalizować trwałość serwisową łożysk i maszyn, a przez to obniżyć koszty. Nasze nowe centra szkoleniowe stanowią idealne miejsce do odświeżenia Twojej eksperckiej wiedzy. Kursy są oferowane w dwóch centrach – znajdujących się w Guyancourt (Francja) i w Tilburgu (Holandia) – i obejmują intensywne zajęcia praktyczne związane z montażem i demontażem łożysk z wykorzystaniem narzędzi konserwacyjnych NSK.


Szkolenia mogą być także przeprowadzane w innych miejscach NSK w Europie lub bezpośrednio u klienta. Jeżeli chcesz, aby szkolenie odbyło się w innym miejscu, skontaktuj się z nami.
 

Nasi instruktorzy – specjaliści zapewniający pomoc od ręki

Nasi instruktorzy to inżynierowie zajmujący się zastosowaniami produktów, posiadający ogromną ekspercką wiedzę techniczną, kwalifikacje do szkolenia oraz zrozumienie specyficznych wymagań branżowych.

Szkolenia

Wprowadzenie do łożysk

Omówienie funkcji łożyska i asortymentu dostępnych łożysk oraz stosowanej terminologii. Zastosowanie łożysk w zależności od rodzaju i kierunku obciążenia.

Czas trwania: 1 dnia

Koszt: 1200 €

Rejestracja na szkolenie

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby zarejestrować się na preferowane szkolenie.

Jeśli chodzi o indywidualne szkolenie dostosowane do konkretnych wymagań, przeprowadzone w NSK lub u klienta, prosimy o kontakt pod adresem nskacademy@nsk.com.

* Proszę wypełnić te pola.
Zapewniamy, że Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.