Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Zdobądź nowe umiejętności –

zwiększ rentowność i zadowolenie klientów

Zdobądź wiedzę, którą użyjesz w codziennej pracy i wykorzystaj łożyska NSK, aby zmaksymalizować wydajność maszyn w całym okresie ich eksploatacji. Nasze kursy szkoleniowe sprawią, że Twój personel będzie bardziej wydajny. Pomogą one także uzyskać większą rentowność dzięki skróceniu czasu konserwacji oraz zdobyć trwałą lojalność klientów.Profesjonalne kursy w nowych centrach szkoleniowych NSK

Nasz nowy program szkoleniowy obejmuje liczne, sprawdzone kursy, koncentrujące się na głównych potrzebach kształcenia osób zajmujących się doborem, użytkowaniem i konserwacją łożysk.

 

Nasz program poświęcony konserwacji i serwisowaniu pomoże Tobie i Twoim klientom zoptymalizować trwałość serwisową łożysk i maszyn, a przez to obniżyć koszty. Nasze nowe centra szkoleniowe stanowią idealne miejsce do odświeżenia Twojej eksperckiej wiedzy. Kursy są oferowane w dwóch centrach – znajdujących się w Guyancourt (Francja) i w Tilburgu (Holandia) – i obejmują intensywne zajęcia praktyczne związane z montażem i demontażem łożysk z wykorzystaniem narzędzi konserwacyjnych NSK.


Szkolenia mogą być także przeprowadzane w innych miejscach NSK w Europie lub bezpośrednio u klienta. Jeżeli chcesz, aby szkolenie odbyło się w innym miejscu, skontaktuj się z nami.
 

Nasi instruktorzy – specjaliści zapewniający pomoc od ręki

Nasi instruktorzy to inżynierowie zajmujący się zastosowaniami produktów, posiadający ogromną ekspercką wiedzę techniczną, kwalifikacje do szkolenia oraz zrozumienie specyficznych wymagań branżowych.

Rejestracja na szkolenie

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby zarejestrować się na preferowane szkolenie.

Domyślnie, kursy oferowane w Tilburgu (NL) odbywają się w języku angielskim i / lub niemieckim, a kursy oferowane w Guyancourt (F) odbywają się w języku francuskim.

Jeśli chodzi o indywidualne szkolenie dostosowane do konkretnych wymagań, przeprowadzone w NSK lub u klienta, prosimy o kontakt pod adresem nskacademy@nsk.com.

* Proszę wypełnić te pola.
Zapewniamy, że Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim.