Szukaj
KONTAKT
Kiedy prowadnice liniowe osiągają koniec swojej odporności na zmęczenie toczne, łuskowate fragmenty zaczynają odłączać się od powierzchni bieżni i kulek. Zjawisko to nazywamy "złuszczaniem".

W niektórych przypadkach następuje przedwczesne złuszczanie lub nietypowe zużycie, które może prowadzić do awarii urządzenia. Przyczyny problemu obejmują: niedbałe użytkowanie, nadmierną niewspółosiowość, niedostateczne smarowanie oraz zanieczyszczenia.

Czasami powodem może być kombinacja ww. przyczyn. Można zapobiec powtórzeniu się tego samego problemu poprzez dokładne i pełne zbadanie przedwcześnie zużytego produktu, sposobu korzystania z niego, montażu, historii konserwacji oraz wszystkiego, co użytkownik pamięta, na temat powstania problemu. 

 

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik

Zgoda

NSK korzysta z usług stron trzecich, które pomagają nam ulepszać naszą stronę internetową i wyświetlać bardziej interesujące treści. Aby korzystać z tych usług, potrzebujemy Twojej zgody. Może ona zostać odwołana w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć tutaj Link do polityki prywatności.