Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

NSK produkuje w 100% oryginalne części zgodne ze specyfikacjami producentów OE samochodów i dostawców bezpośrednich i odpowiadające częściom przez nich używanym. Jakość wszystkich części jest sprawdzana i zatwierdzana przez naszych klientów OE.
Jest to szczególnie ważne, ponieważ generalnym celem NSK jest zawsze dążenie do jak najwyższego poziomu jakości.

Kraj pochodzenia
Nasze łożyska do kół produkujemy w sąsiedztwie najważniejszych międzynarodowych producentów samochodów i dostawców części motoryzacyjnych. Małe odległości wspierają regularną komunikację i koordynację oraz gwarantują optymalną obsługę. Łożyska do popularnych, produkowanych masowo pojazdów są wytwarzane w wielu fabrykach NSK, zapewniając lokalność dostaw.


Produkty motoryzacyjne NSK są zgodne z globalnymi normami

Produkty NSK spełniają normy dotyczące specyfikacji technicznych i jakości określone w japońskiej centrali Grupy we współpracy z naszymi klientami OEM. Ujednolicone procesy, globalne normy produkcji i wysoki poziom kwalifikacji naszego personelu również gwarantują, że nasze łożyska mają zawsze taką samą, wysoką jakość.

Łożyska do kół NSK mają niewielkie wymiary i dzięki swojej niskiej wadze gwarantują efektywne zużycie paliwa. Co więcej, zwiększają czynne i bierne bezpieczeństwo pojazdu i pasażerów dzięki zintegrowanym czujnikom ABS i innym technologiom. Z tego powodu NSK nigdy nie idzie na kompromis, jeżeli chodzi o jakość lub procesy produkcyjne.

 

Zatwierdzone przez producentów samochodów i dostawców części motoryzacyjnych
NSK stosuje stal, smar i elementy uszczelniające pochodzące wyłącznie z zatwierdzonych źródeł, co zapewnia takie same parametry naszych produktów niezależnie od tego, w której fabryce są wytwarzane. Dzięki zatwierdzaniu przez klientów OEM, dystrybutorzy części zamiennych mogą również być pewni, że otrzymują wyłącznie łożyska o wysokiej jakości i precyzji – z każdego zakładu NSK.

NSK - Przekładnia automatyczna, przekładnia manualna, mechanizm różnicowy i wał napędowy

Przekładnie

Przekładnia automatyczna, przekładnia manualna, mechanizm różnicowy i wał napędowy >>

Napędy paskowe i osprzęt silnika

Silnik

Napędy paskowe i osprzęt silnika >>