Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O firmie

Jako strategiczny partner producentów pojazdów i dostawców części motoryzacyjnych za swój najwyższy priorytet uznajemy długotrwałe zadowolenie naszych klientów. Możemy to osiągnąć tylko wtedy, gdy na naszych produktach i usługach można zawsze polegać.

Dlatego obiecujemy, że niezależnie w jakim miejscu na świecie produkowany jest wyrób NSK, jakość będzie zawsze na tak samo wysokim poziomie. Wszystkie zakłady Grupy NSK produkujące części dla przemysłu motoryzacyjnego posiadają certyfikaty ISO/TS 16949:2016. Dotyczy to zarówno Azji, jak i Stanów Zjednoczonych oraz Europy


Kraj pochodzenia

Nasze łożyska do kół produkujemy w sąsiedztwie najważniejszych międzynarodowych producentów samochodów i dostawców części motoryzacyjnych. Małe odległości wspierają regularną komunikację i koordynację oraz gwarantują optymalną obsługę. Łożyska do popularnych, produkowanych masowo pojazdów, są wytwarzane w wielu fabrykach NSK, wspierając lokalność dostaw.


Produkty motoryzacyjne NSK są zgodne z globalnymi normami

Produkty NSK spełniają normy dotyczące specyfikacji technicznych i jakości określone w japońskiej centrali Grupy we współpracy z naszymi klientami OEM. Jednolite procesy, globalne normy produkcji i wysoki poziom kwalifikacji naszego personelu również gwarantują, że nasze łożyska mają zawsze taką samą, wysoką jakość.

Łożyska do kół NSK mają niewielkie wymiary i dzięki swojej niskiej wadze gwarantują efektywne zużycie paliwa. Co więcej, zwiększają czynne i bierne bezpieczeństwo pojazdu i pasażerów dzięki zintegrowanym czujnikom ABS i innym technologiom. Z tego powodu NSK nigdy nie idzie na kompromis, jeżeli chodzi o jakość lub procesy produkcyjne.


Zatwierdzone przez producentów samochodów i dostawców części motoryzacyjnych

NSK stosuje stal, smar i elementy uszczelniające pochodzące wyłącznie z zatwierdzonych źródeł, co zapewnia takie same parametry naszych produktów niezależnie od tego, w której fabryce są wytwarzane. Dzięki zatwierdzaniu przez klientów OEM, dystrybutorzy części zamiennych mogą również być pewni, że otrzymują wyłącznie łożyska o wysokiej jakości i precyzji – z każdego zakładu NSK.32 11 ISO/TS: 16949
     Zakłady produkcyjne                 Kraje                     Certyfikat

 

 

Certificate

Certificate of Parts Quality

PDF

36.3 kB

Broszura

Łożyska NSK piasty koła -
Produkowane na całym świecie według jednego standardu

Broszura