Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Jez McCarthy

Stanowisko:  Starszy Menedżer ds. Rozwiązań Informacyjnych
Miejsce pracy:  Newark, Wlk. Brytania

 

Od ilu lat pracuje Pan w NSK? 
Dołączyłem do NSK w 1990 roku, więc na chwilę obecną jest to19 lat. Moja kariera zawodowa w NSK była połączeniem pracy kontraktowej i stałego zatrudnienia – 9 lat ciągłego zatrudnienia w czasie tego “okresu służby”.

Jakie jest Pana przygotowanie zawodowe?
Mam bardzo zróżnicowany przebieg kariery zawodowej. Zajmuję się rozwiązaniami informacyjnymi w sumie od 25 lat – jako programista, analityk, konstruktor, kierownik zespołu, menedżer projektów. Kiedyś byłem również sprzedawcą i sprawowałem stanowiska urzędnicze.

Jaka jest Pana rola w NSK?
Pracuję na stanowisku Account Menegera ds. Rozwiązań Informacyjnych dla Europejskich Jednostek Biznesowych Motoryzacyjnych i Układów Kierowniczych. Jestem odpowiedzialny za zarządzanie dostarczaniem rozwiązań biznesowych opartych na rozwiązaniach informacyjnych.

Jak doszedł Pan do obecnego stanowiska?
Zgromadziłem głęboką wiedzę na temat firmy dzięki projektowaniu kolejnych systemów, wdrażaniu ważnych projektów i kierowaniu projektami.

Dlaczego wybrał Pan NSK?
Zacząłem w 1990 roku od 3-dniowego zlecenia dotyczącego rozwiązań informacyjnych.
Od tego czasu NSK nadal oferuje ciągłe wyzwania konstrukcyjne, z którymi nie spotkałem się w żadnej z moich poprzednich firm.

Gdzie po raz pierwszy usłyszał Pan o NSK?
Początkowo realizowałem zlecenia w zakresie rozwiązań informacyjnych dotyczących łożysk RHP, a następnie zająłem się realizacją fuzji różnych przedsiębiorstw i projektów rozwoju firmy.

Co najbardziej podoba się Panu w tej pracy?
Możliwości zarządzania wielokulturowymi i globalnymi projektami; szeroki zakres projektów – handlowe, logistyczne, produkcyjne i finansowe; bliska współpraca z kolegami na wielu stanowiskach w całej firmie.

Jakich rad mógłby Pan udzielić nowym pracownikom?
NSK nie jest nudne! Powinieneś starać się zawsze dostarczać rozwiązań wysokiej jakości i pamiętać o ustanawianiu własnych standardów wszędzie tam, gdzie nie ma żadnych innych.
Zawsze stawiaj Klienta w centrum zainteresowania (obserwacja od wewnątrz lub z zewnątrz), patrząc na problemy z ich perspektywy.

Co NSK ma Panu do zaoferowania?
Wyzwanie i okazję do wykorzystania mojej kreatywności. 

Jaki aspekt uważa Pan za najważniejszy w swojej pracy?
Zapewnienie wysokiej jakości terminowego rozwiązania w ramach ograniczeń ustalonych dla projektu.

Jacy ludzie pracują w NSK?
Oddani, dla których ważne jest zapewnienie Klientowi obsługi o wysokiej jakości.

Czy może Pan wyjaśnić Wartości NSK „Szybkość, Obsługa, Pasja i Działanie Zespołowe”?
Dla mnie oznacza to zrozumienie tego, co napędza obszary działalności, którymi się zajmuję, oraz szansę na odnalezienie przeze mnie najlepszego rozwiązania w przypadku pojawienia się problemu lub możliwości, koordynowanie i motywowanie zespołu projektowego, by dostarczyć produkt wysokiej jakości w możliwie jak najszybszym czasie.

 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik