Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Anna Wilkus

Stanowisko: Starszy asystent sprzedaży
Miejsce: NSK Polska

 

Cieszą mnie wyzwania, których dostarcza mi codzienna praca.

Ile lat pracuje Pani w NSK? (włącznie z obszarami funkcjonalnymi stanowiska)
Pracuję w NSK od 1998 r. Był to rok, w którym FŁT ISKRA dołączyła do grupy NSK. Lecz moja przygoda z przemysłem łożyskowym sięga 1989 roku, kiedy to rozpoczęłam pracę w FŁT ISKRA.

Jakie jest Pani przygotowanie zawodowe?
Mam licencjat z Ekonomiki Handel i Usługi, a za 6 miesięcy ukończę studia ze stopniem magistra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw.

Jaka jest Pani rola w NSK?
Pracuję jako starszy asystent sprzedaży i jestem odpowiedzialna za obsługę klientów z obszaru Czech i Słowacji.

Jak doszła Pani do obecnego stanowiska?
Myślę, że moja ciężka praca, doświadczenie zawodowe, entuzjazm oraz zaangażowanie zostały dostrzeżone. Kiedy FŁT ISKRA została przekształcona na NSK, pracowałam w magazynie eksportowym przy obsłudze komputera, a po roku zostałam przeniesiona do biura sprzedaży. Tutaj od początku zdobywałam doświadczenie w sekcji logistyki (sprawy celne), później w administracji, a po 4 latach stanęłam przed nowym wyzwaniem jako CSR (Customer Sales Representative). 3 lata temu awansowałam na stanowisko starszego asystenta sprzedaży.

Dlaczego wybrała Pani NSK?
Muszę powiedzieć, że to raczej NSK wybrała nas – czyli FŁT ISKRA, niż my NSK.

Jak po raz pierwszy usłyszała Pani o NSK?
Kiedy byłam nastolatką mój wujek zwiedził NSK (w Japonii). Później, kiedy słuchałam jego wspomnień, nawet nie podejrzewałam, że to będzie ta firma, w której będę pracować.

Co najbardziej podoba się Pani w tej pracy?
Nie lubię monotonii, a więc w pracy cieszą mnie nowe wyzwania, które przynosi każdy dzień.

Jakiej rady mogłaby Pani udzielić nowym pracownikom?
Jeśli miałabym wybrać firmę, w której warto pracować, z pewnością wskazałabym NSK jako firmę, która daje możliwości rozwoju.

Co NSK ma Pani do zaoferowania?
Przede wszystkim NSK zachęca do planowania rozwoju osobistego: studiuję, uczę się innych języków (angielskiego i rosyjskiego), biorę udział w wielu szkoleniach związanych z moją pracą.
Dodatkowo NSK daje możliwość pracy i kontaktów międzynarodowych.

Jaki aspekt uważa Pani za najważniejszy w Pani pracy?
Jako CSR głównym priorytetem mojej pracy jest zadowolenie klientów poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi z pełnym zrozumieniem ich oczekiwań.

Jacy ludzie pracują w NSK?
W ciągu 11 lat mojej pracy w NSK spotkałam przyjaźnie nastawionych ludzi, zawsze gotowych pomóc i podzielić się swoim doświadczeniem. Robią oni wszystko, aby czuć się dobrze w naszej Rodzinie. I przede wszystkim są profesjonalistami.

Czy może Pani wyjaśnić wartości NSK “Szybkość, Obsługa, Pasja, Działanie zespołowe”?
Praca w przyjaznej atmosferze daje nam siłę i satysfakcję, aby odpowiadać potrzebom naszych klientów szybko i efektywnie.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik