Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT
Dziękujemy za nieprzerwane korzystanie z produktów NSK.
 

NSK potwierdziła, że w niektórych krajach, w tym w Chinach, na rynku pojawiły się podrabiane produkty NSK. W związku z tym koncentrujemy nasze wysiłki na wprowadzaniu środków stanowiących odpowiedź na ten problem. Podrabiane produkty mogą być sprzedawane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w detalicznych sklepach internetowych.

Produkcja i sprzedaż podrabianych produktów stanowi naruszenie znaków towarowych i innych praw własności intelektualnej NSK i może mieć niekorzystny wpływ na jakość i bezpieczeństwo produktów naszych klientów. W związku z tym NSK zajęła twarde stanowisko wobec firm handlujących podrabianymi produktami i zamierza w przyszłości zastosować jeszcze ostrzejsze środki. W szczególności, gdy NSK dzięki badaniu rynku identyfikowała firmy handlujące podrabianymi produktami, podejmowała takie kroki, jak opisane niżej ujawnianie i usuwanie danych tych firm, i będzie w dalszym ciągu ostro walczyła z podróbkami.

Do tej pory zastosowano następujące środki:

  • Ściślejsza kontrola celna w każdym kraju
  • Ujawnianie danych sklepów sprzedających podrabiane produkty
  • Usuwanie firm handlujących podrabianymi produktami z witryn internetowych
  • Usuwanie kont Facebooka używających w sposób nieuprawniony nazwy NSK

Obecnie, dystrybucja podrabianych produktów została ograniczona i, odpowiednio, jak ustaliła NSK, problem ten dotyczy naszych klientów w ograniczonym stopniu. Niestety niektóre podrabiane produkty są pakowane w pudełka opatrzone imitacjami loga i nazwy NSK, numerami modeli i innymi informacjami tego rodzaju, w związku z czym klienci mogą mieć trudności w odróżnieniu ich od prawdziwych produktów NSK wyłącznie na podstawie wyglądu. Uprzejmie prosimy, aby kupując produkty NSK nasi klienci stosowali odpowiednie środki ostrożności, takie jak zakup od autoryzowanych dealerów NSK.

Stop podrabianym łożyskom -  World Bearing Association

 

Znaki towarowe używane na tej witrynie

Wszystkie nazwy produktów i usług NSK wymienione na tej witrynie stanowią znaki towarowe lub zarejestrowane znaki towarowe NSK Ltd.

iPhone i iPad są znakami towarowymi Apple Inc.

Android jest znakiem towarowym Google Inc.

Facebook i logo Facebook są zarejestrowanymi znakami towarowymi Facebook, Inc.

YouTube i logo YouTube są zarejestrowanymi znakami towarowymi Google Inc.

Nazwy innych produktów i firm użyte na tej witrynie są nazwami handlowymi, znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami handlowymi będącymi własnością stosownych firm.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik