Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Flavia Nesti

Stanowisko: Analityk biznesowy i Szef zespołu sprzedaży
Miejsce: Włochy

 

Najistotniejszą rzeczą jest to, że moja praca nigdy nie stanie się rutyną.

 "Po krótkim doświadczeniu z pracą dla małej, rodzinnej firmy, zapragnęłam pracować w dużym i stabilnym przedsiębiorstwie oferującym możliwości rozwoju profesjonalnego i różnoraki zakres działań w codziennej pracy.

Dołączyłam do NSK w 1994 roku jako pracownik Działu Obsługi Klienta w nowo utwrzonym dziale Dystrybucji. Obecnie jestem Analitykiem biznesowym oraz koordynatorem w dziale przedaży. Zajmuję się rozwojem zespołu Działu Obsługi Klienta oraz jego procesami; dodatkowo jestem odpowiedzialna za analizy biznesowe włączając w to system controllingu i raportowania, które dostarczają na czas dokładne wyniki sprzedaży naszej firmy. Był do niejako naturalny proces rozwoju mojego pierwotnego stanowiska związany z powiększaniem NSK Włochy w ciągu ostatnich kilku lat, a w konsekwencji koniecznością rozwoju obszaru biznesowego koncentrującego się na głównych liczbach i trendach.

Szeroki zakres różnorodnych działań stanowi dla mnie wyzwanie, np. dobra orientacja w usługach, a następnie generowanie za każdym razem nowych kryteriów analitycznych, aby sprostać wymaganiom i dostarczyć oczekiwanych danych; a także rozwijać swoje umiejętności dzięki zachowywaniu entuzjazmu, motywacji i wyzwaniom w zespole sprzedaży.

Mimo, że NSK jest wielonarodowościowym przedsiębiorstwem i ogromną grupą ponad 20.000 pracowników, mam wrażenie, że nadal jest firmą, w której merytokracja stanowi kluczową wartość, a jeśli bardzo się postarasz - możesz być częścią jej sukcesów.

Przez te wszystkie lata NSK zaufała mi, oferując możliwości poszerzenia wiedzy oraz rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Zawsze spotykam się z pozytywną atmosferą w NSK, również dzięki młodym ludziom i duchowi młodości."

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik