Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Członkostwo NSK w organizacjach i stowarzyszeniach

NSK jest cenionym członkiem wielu stowarzyszeń branżowych i handlowych. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć linki poniżej.

INC Invention Center

INC Invention Center to stowarzyszenie ekspertów w dziedzinie technologii i innowacji z Instytutu Technologii Produkcji im. Fraunhofera (IPT) oraz Laboratorium Obrabiarek (WZL) w RWTH Aachen. Do jej kluczowych celów należy wspieranie firm w przekształcaniu pomysłów w rzeczywiste innowacje oraz pomaganie im w sprostaniu wyzwaniom zdigitalizowanego (cyfrowego) i szybko zmieniającego się świata.

Członkowie społeczności INC mają możliwość współpracy z „prawdziwymi praktykami” z różnych branż, a także otrzymują łatwy dostęp do ogromnej sieci badaczy i naukowców RWTH Aachen, którzy mogą towarzyszyć ich procesowi innowacji począwszy od technologii i strategii innowacji po prototyp.

Ponadto członkowie mogą decydować, jakie tematy będą badane i dostosowywać format zaawansowanych szkoleń INC do swoich indywidualnych potrzeb. 
 

INC Invention Center

Forschungsvereinigung Antriebstechnik e. V. (FVA)

FVA została założona w celu rozwijania technologii napędowej.
Czyni to poprzez wymianę doświadczeń i transfer wiedzy w społeczności FVA, a także poprzez pomoc w definiowaniu przedsięwzięć badawczych, dzielenie się najnowszymi odkryciami, promowanie szkolenia młodych inżynierów, a także precyzyjnie dopasowane szkolenia ustawiczne oraz redukcję kosztów badań i rozwoju .

FVA to największa na świecie i odnosząca największe sukcesy sieć badań i innowacji w dziedzinie technologii napędów. Do tej pory zrealizowała ponad 2000 projektów wspólnie z około 200 firmami i 100 instytutami badawczymi.

FVA

Stifterverband 

Stifterverband to wspólna inicjatywa firm i fundacji świadcząca usługi doradcze, networkingowe i promocyjne w obszarach edukacji, nauki i innowacji.

Od 1920 r. ucieleśnia wspólną odpowiedzialność niemieckich firm za wspieranie zrównoważonego i przyjaznego społeczeństwa.

Firmy DAX, średnie przedsiębiorstwa, stowarzyszenia biznesowe, darczyńcy i osoby prywatne – łącznie około 3000 członków ze świata biznesu, świata akademickiego i politycznego oraz społeczeństwa obywatelskiego – zjednoczyły się w Stifterverband, aby wspomagać instytucje edukacyjne, tworzyć wiedzę i umożliwiać innowacje.

Dzięki naszemu członkostwu w Stifterverband działania związane z rozpoznawaniem technologii będą czerpać korzyści z innowacyjnych inicjatyw, a my wniesiemy wkład w praktyki szkoleniowe spełniające potrzeby przemysłu.

 

Stifterverband 

BRBMA - Ball & Roller Bearing Manufacturers Association

BRBMA (Stowarzyszenie Producentów Łożysk Kulkowych i Wałeczkowych) to stowarzyszenie promujące, wspierające i reprezentujące interesy członków, którymi są producenci łożysk kulkowych i wałeczkowych. Stowarzyszenie ułatwia także współpracę na poziomie międzynarodowym. Reprezentuje brytyjskich wytwórców łożysk kulkowych i wałeczkowych przed rządem Wielkiej Brytanii, Komisją Europejską i innymi organami.

 

BRBMA

BWE - Bundesverband WindEnergie E.V.

Mając 20.000 członków Niemieckie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej BWE jest jednym z największych stowarzyszeń w sektorze energii odnawialnej. Stowarzyszenie jest członkiem takich organizacji międzynarodowych, jak European Wind Energy Association (EWEA), Global Wind Energy Council (GWEC) oraz World Wind Energy Association (WWEA) na rzecz rozwoju energetyki wiatrowej w Europie i na świecie.


BWE

EPTDA - European Power Transmission Distributors Association

EPTDA to wiodące stowarzyszenie przedstawicieli kanału dystrybucji przemysłowych układów przeniesienia napędu / sterowania ruchem. EPTDA zajmuje się poszerzaniem dystrybucji i wspieraniem członków tak, aby mogli oni osiągać sukces i zyski oraz być konkurencyjnymi w zmieniającym się środowisku rynkowym.


EPTDA

GVA - Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.

German Association of Car Part Distributors GVA (Niemieckie Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych) - to stowarzyszenie biznesowe niezależnych dystrybutorów motoryzacyjnych części zamiennych w Niemczech, reprezentujące interesy około 2.000 sprzedawców detalicznych części zamiennych do samochodów. GVA gromadzi obecnie ponad 130 firm handlowych aktywnych w ponad 1.000 lokalizacjach, jak również 125 producentów części motoryzacyjnych. Stowarzyszenie koncentruje się na utrzymaniu i poszerzaniu niezależnego rynku napraw.


GVA

TecAlliance

TecAlliance (TecDoc, TecCom i TecRMI) jest wiodącym europejskim systemem identyfikacji pojazdów niezależnym od producentów lub grup produktowych. Gromadzi istotne dane od producentów części zamiennych do pojazdów i udostępnia je sprzedawcom i warsztatom w ustandaryzowanej postaci. Katalog danych łączy informacje o częściach zamiennych wiodących producentów, obejmujących ponad 400 marek, z opisami pojazdów udostępnianymi przez TecDoc.


TecAlliance

WBA - World Bearing Association

WBA (Światowe Stowarzyszenie Branży Łożyskowej) to nieposiadające osobowości prawnej stowarzyszenie typu non-profit. Zostało założone w roku 2006 przez American Bearing Manufacturers’ Association (ABMA),  Federation of European Bearing Manufacturers’ Associations (FEBMA) oraz Japan Bearing Industrial Association (JBIA). WBA promuje interesy światowej branży łożyskowej, takie jak stosunki gospodarcze, zrównoważony rozwój oraz ochrona interesów prawnych firm.

 

WBA

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik