Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT
WBA uwierzytelnianie łożysk

WBA uwierzytelnianie łożysk

Aplikacja WBA  (World Bearing Association) pomaga rozpoznać podrabiane łożyska, chronić pracowników, sprzęt i reputację.

Aplikacja NSK Katalog Online (łożyska)

Aplikacja NSK Katalog Online (łożyska)

Wprowadź wymagane oznaczenie i uzyskaj dane techniczne, takie jak wymiary, nośności, rysunki i wiele innych. Dowiedz się więcej o łożyskach NSK!

Aplikacja weryfikacyjna NSK

NSK udostępniła darmową aplikację obejmującą głównie łożyska precyzyjne do obrabiarek. Aplikacja umożliwia skanowanie kodów paskowych 2D nadrukowanych na opakowaniach łożysk NSK w celu oceny autentyczności łożyska i uzyskania dostępu on-line do raportów z inspekcji.

Aplikacja ułatwia automatyzację zakładu i zarządzanie oparte na rozwiązaniach informatycznych. Eksportowanie kluczowych informacji do plików CSV i PDF umożliwia klientom śledzenie historii eksploatacji, poprawia identyfikowalność produktu, jak również upraszcza wybór łożysk,

*Uwaga: obecnie w aplikacji obsługiwane są wyłącznie łożyska oznaczone literą „N” umieszczoną w prawym dolnym rogu kodu paskowego 2D.

Aplikacja weryfikacyjna NSK

Troubleshooting (Bearing Doctor)

Gdy łożysko toczne ulegnie uszkodzeniu podczas pracy maszyny, cała maszyna lub urządzenie może ulec zatarciu lub awarii. Ponieważ łożyska ulegające uszkodzeniu przedwcześnie lub niespodziewanie powodują kłopoty, ważne jest, aby być w stanie, jeżeli będzie to możliwe, zidentyfikować i przewidzieć uszkodzenie z wyprzedzeniem, dzięki czemu da się zastosować środki zapobiegawcze.

Navi Focus

Narzędzie do obliczeń/kalkulacji łożyskowych

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik