Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Anton Mozhaev

Stanowisko: Inżynier wsparcia sprzedaży
Lokalizacja:  NSK Saint Petersburg, Rosja

Prawdziwą motywacją jest widzieć wyniki swojej pracy i wiedzieć, że przynoszą korzyść


„Zacząłem pracować jako inżynier wsparcia sprzedaży w NSK dwa lata temu. Na czym polega moja praca? Odpowiadam klientom i dystrybutorom na wszystkie pytania, jakie mogą mieć w związku ze stosowaniem naszych produktów. Częścią mojej pracy są także kursy szkolenia technicznego i seminaria. Na tym stanowisku musisz mieć głęboką wiedzę techniczną. Ja zdobyłem tę wiedzę studiując inżynierię mechaniczną i maszynoznawstwo oraz pracując w technicznym wsparciu sprzedaży i w przemyśle motoryzacyjnym.

Z firmą NSK zetknąłem się wymieniając łożysko w jednym z elementów mojego samochodu. Muszę przyznać, że NSK jest idealnym pracodawcą, ponieważ umożliwia wykorzystywanie mojej specjalistycznej wiedzy w pracy dla największego na świecie producenta wyrobów technicznych – łożysk i układów liniowych – i dalsze poszerzanie mojej wiedzy.

Szczególnie interesuje mnie poznawanie różnych branż. NSK działa w wielu różnych obszarach i sektorach i ciekawe jest obserwować, jak produkty NSK są używane w tak wielu różnych zastosowaniach. Poprzez wsparcie techniczne pomagam zapewniać, że nasze produkty są stosowane w najlepszy sposób i osiągają swój pełny potencjał. Mogę obserwować wyniki swojej pracy – dla mnie to taka sama motywacja, jak okazje do rozwijania moich umiejętności, które zapewnia mi NSK.

W NSK panuje otwarta atmosfera współpracy. Postrzegamy siebie jako zespół, ponieważ wspólna praca z wielkim entuzjazmem i poświęceniem to jedyny sposób, w jaki możemy zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę, szybko i sprawnie.”

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik