Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2016-06-20

Witryna NSK

NSK ponownie udostępnia swoje europejskie witryny w nowym, stylowym wyglądzie i ze zoptymalizowanym, reaktywnym układem dla użytkowników smartfonów i tabletów. Stanowi to wyraźną zmianę w kierunku wymagań inżynierów i nabywców, którzy często są w ruchu – coraz powszechniejszej sytuacji biznesowej we współczesnym przemyśle.
 
Dzięki łatwości nawigowania i jasności układu, reaktywny charakter treści umożliwia zoptymalizowaną prezentację opartą na rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym przeglądana jest witryna.
 
Jedną z funkcji oferowanych przez nową witrynę jest zaawansowana wyszukiwarka produktów, dzięki której użytkownicy mogą szybko i łatwo, opierając się na wymaganiach aplikacji, zidentyfikować produkt optymalnie dostosowany do ich potrzeb. Odwiedzający witrynę mogą tu filtrować produkty według, na przykład, kategorii, przemysłu/sektora lub warunków/cech.
 
Inne innowacyjne funkcjonalności można znaleźć w nowej wyszukiwarce dystrybutorów, która pozwala użytkownikom na szybkie znalezienie najbliższego autoryzowanego dystrybutora lub biura sprzedaży NSK. Odwiedzający witrynę mogą tu filtrować dystrybutorów według nazwy, lokalizacji lub odległości, dzięki czemu mogą mieć pewność, że zostaną obsłużeni w najlepszy możliwy sposób.
 
Generalnie, NSK planuje ponownie udostępnić całą witrynę w ośmiu podstawowych wersjach językowych, oferujących dostęp do całości informacji korporacyjnych, w tym informacji o produktach, usługach, branżach, historii, karierze i multimediach. Dodatkowo uruchomionych zostanie 21 mikrowitryn, udostępniających w językach lokalnych skrócone informacje o NSK i lokalnych osobach kontaktowych. Te mikrowitryny będą także zawierały łącze do witryny angielskojęzycznej.
 
NSK uruchomi swoją nową witrynę w języku angielskim –
www.nskeurope.com – w kwietniu 2016 r., a w kolejnych tygodniach i miesiącach wszystkie pozostałe witryny główne i mikrowitryny. Planuje się, że cały projekt zostanie zakończony w drugim kwartale 2016 r.
 
Komunikacja cyfrowa jest kluczowa dla współczesnych inżynierów. Mając to na uwadze, NSK regularnie aktualizuje swoją witrynę, dodając nowe przykłady sukcesów, informacje o produktach, informacje prasowe, informacje o nadchodzących wydarzeniach, katalogi, broszury, informacje o usługach, międzynarodowe certyfikaty oraz informacje o ofertach pracy. W rezultacie, witryna stanowi dla obecnych i potencjalnych klientów wartościową internetową platformę informacyjną, niezależnie od ich lokalizacji na świecie.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik