Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2016-09-05

Witryna NSK dla niezależnego rynku części samochodowych (IAM)

Tuż przed targami Automechanika 2016 we Frankfurcie, NSK uruchamia dedykowaną witrynę dla niezależnego rynku części samochodowych. Udostępnienie tego informacyjnego portalu internetowego, który można znaleźć pod adresem  www.nsk-autoaftermarket.com,  stanowi wsparcie dla wejścia firmy na rynek niezależnych części samochodowych.

Dostępna w języku angielskim i niemieckim (do końca 2016 roku udostępnione zostaną wersje w języku francuskim i rosyjskim), nowa witryna pozwala odwiedzającym na przeglądanie oferty NSK dla warsztatów samochodowych i hurtowników, przedstawiając produkty związane z podwoziami, układami przeniesienia napędu i silnikami. Wśród prezentowanych produktów jest ProKIT, jeden z pierwszych produktów przeznaczonych na niezależny rynek części samochodowych, obejmujący wyłącznie w 100% oryginalne części, takie jak łożyska, uszczelki i elementy mocujące, identyczne z wykorzystywanymi przez producentów motoryzacyjnych w pierwszym montażu.

Interaktywna witryna oferuje dostęp do internetowego katalogu opartego na TecDoc, w którym użytkownicy witryny mogą wyszukiwać produkty według numeru artykułu / numeru handlowego / numeru OE bądź według producenta i modelu pojazdu. Pomaga to odwiedzającym w szybkim i łatwym znajdowaniu potrzebnych części.

Oferując łatwość i przejrzystość nawigacji, witryna udostępnia także informacje o firmie, w tym o jej wizji, marce, historii technicznej, klientach OE i nagrodach. Witryna obejmuje także łatwą w użyciu funkcję kontaktu, pozwalającą odwiedzającym na pozostawianie w kontakcie z lokalnymi przedstawicielami i dystrybutorami NSK.

Ostatecznym celem nowej witryny jest lepsze informowanie niezależnego rynku części samochodowych o liniach produktowych i usługach NSK.

Dzięki 100 latom obecności na rynku OE, NSK będzie rozpoznawalną marką dla wielu podmiotów na niezależnym rynku części samochodowych. Witryna służyć będzie jednakże przedstawianiu zobowiązań firmy wobec jej partnerów oraz gwarantowanej jakości jej produktów.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik