Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Łożyska - 2016-04-19

Łożyska walcowe NSK APTSURF

APTSURF NSK to nowa seria bardzo precyzyjnych łożysk walcowych o wysokich osiągach, zaprojektowanych do stosowania we wrzecionach obrabiarek. Nowe łożyska zapewniają użytkownikom końcowym korzyści w postaci zwiększonej niezawodności wrzecion i lepszej jakości wykończenia powierzchni, zwłaszcza w przypadku tokarek i centrów tokarskich  głównie dzięki  zmniejszeniu o 55% poziomu drgań podczas obrotu wrzeciona. Kolejną zaletę stanowi zwiększona o 60% trwałość, co osiągnięto dzięki optymalizacji konstrukcji wewnętrznej łożysk oraz innowacyjnej technologii produkcji.

W ostatnich latach zapotrzebowanie na wyższą jakość obróbki i większą niezawodność zwiększało się wraz z rosnącymi oczekiwaniami coraz bardziej konkurencyjnego rynku produkcji komponentów precyzyjnych. Łożyska z serii APTSURF odpowiadają na zapotrzebowanie na szereg sposobów, przede wszystkim dzięki ulepszeniu każdego komponentu łożyska. Świadczy o tym fakt, że wartość skuteczna prędkości drgań (RMS) przy prędkości 2000 obr./min zmniejszyła się o 55% w porównaniu z łożyskami standardowymi. To z kolei przekłada się również na poprawę jakości wykończenia powierzchni produktów obrabianych na tokarkach.

Inne ulepszone cechy nowych łożysk, które mogą zainteresować producentów obrabiarek, to zwiększona o 15% nośność dynamiczna i o 60% większa trwałość - ponownie w porównaniu do łożysk standardowych.

Łożyska są dostępne w zakresie średnic zewnętrznych do 360 mm oraz w klasie dokładności wykonania P4 lub wyższej.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik