Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2016-07-14

Łożyska NSK generacji I, II i III dla piast kół

Opierając się na swojej pozycji wiodącego dostawcy dla motoryzacyjnego rynku OEM, NSK wykorzysta targi Automechanika, które odbędą się w dniach od 13 do 17 września we Frankfurcie – do przedstawienia oferty nowej marki dla niezależnego rynku części samochodowych. Prezentowany na wystawie zestaw ProKIT będzie pierwszym produktem wspierającym ten ruch.

Targi Automechanika Frankfurt to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych dla sektora usług motoryzacyjnych, będąca międzynarodowym miejscem spotkań dla wszystkich uczestników rynku z branży, sieci dilerskich oraz sektora napraw i konserwacji.

Zestaw NSK ProKIT, prezentowany na stoisku 4.0 E51 w hali 4.0, obejmuje łożyska piast kół HUB i jest pierwszym z serii produktów dla niezależnego rynku części zapasowych do samochodów. Składa się wyłącznie ze 100% oryginalnych produktów, takich jak łożyska, uszczelki i elementy mocowania, używanych przez producentów samochodów podczas pierwszego montażu. W ten sposób zagwarantowana jest jakość OE wszystkich wybranych części.
 
Wraz z zestawem ProKIT firma NSK zaprezentuje serię produktów zaprojektowanych w celu podkreślenia sprawdzonej jakości, wysokiego poziomu innowacji i doświadczenia firmy jako cenionego dostawcy OE współpracującego ze wszystkimi większymi producentami samochodów.
NSK zaprezentuje szeroki zakres łożysk piast (generacji I, II oraz III) używanych w wielu zastosowaniach w celu przedstawienia różnorodności dostępnych konstrukcji. Na wystawie znajdą się również cztery rodzaje przekładni wraz z odpowiednimi sprzęgłami i łożyskami przekładni
 
Wiedza NSK i udokumentowane doświadczenie w segmentach rynku OEM, takich jak produkcja podwozi, przekładni, układów przeniesienia napędu i akcesoriów dla silników przekonają niezależny rynek części samochodowych o możliwościach firmy w zakresie wytwarzania produktów wysokiej jakości i wartości dodanej. W kategoriach krótko- i średnioterminowych NSK oczekuje uzyskania rozpoznawalności marki i ustanowienia trwałego, silnego partnerstwa dla hurtowników. Firma skupi się również na najwyższej wydajności łańcucha dostaw i stworzeniu trwałych relacji z warsztatami na poziomie lokalnym.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik