Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Sterowanie ruchem liniowym - 2019-12-04

Andreas Kropp, Allard van Dijk, Willem-Jan Bruggeman, Eduardo Rodriguez

Przez ponad 45 lat firma NSK, jeden z największych globalnych producentów łożysk i komponentów liniowych, działała z sukcesem na rynku krajów Beneluksu. Dostarczając szeroki asortyment rozwiązań z zakresu technologii ruchu liniowego obejmujący prowadnice liniowe, śruby kulowe, prowadnice śrubowe pojedyncze (monocarrier) i zespoły podpierające, NSK pozyskała imponującą listę klientów z branży medycznej, półprzewodnikowej i obróbkowej. Aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom wsparcia dostępny dla klientów, NSK zdecydowała się powierzyć dystrybucję  produktów liniowych firmie MCA linear motion robotics, która stała się autoryzowanym dystrybutorem NSK. 

Nie każdy dystrybutor może sprzedawać wysokiej jakości produkty firmy NSK będącej marką  premium. Z tego powodu spółka współpracuje tylko z dystrybutorami, którzy są w stanie zademonstrować wiedzę i doświadczenie wymagane do spełnienia oczekiwanych przez nią standardów. Autoryzowani dystrybutorzy muszą także działać w zgodzie z zasadami etycznymi i polityką zgodności NSK.

Jak wszyscy autoryzowani dystrybutorzy NSK, firma MCA linear motion robotics została starannie wybrana w następstwie oceny  wiedzy technicznej, możliwości wsparcia  technicznego i obecności na lokalnym rynku. Wybierani są tylko 100%, wiarygodni partnerzy, którzy mogą zapewnić najwyższą na rynku jakość związaną z produktami i usługami NSK.

Idea współpracy została po raz pierwszy poruszona w rozmowach pomiędzy Seiki Management Unit (MU) NSK Europe a zespołem zarządzającym MCA.

Kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji miała krajowa sieć pięciu oddziałów MCA,  duży dział techniczny firmy, własne centrum obróbkowe oraz wyjątkowy zapas wrzecion, prowadnic, wałków i modułów liniowych, jak również serwomotorów i napędów. Firma NSK była zadowolona, że wszystkie komponenty są na miejscu, tak aby spełnić wymagania  klientów. Dodatkowo międzynarodowa sieć spółki Rubix  - macierzystej firmy MCA  - oferuje ogromny potencjał możliwości dla produktów NSK. Firma Rubix już jest autoryzowanym  dystrybutorem produktów łożyskowych NSK i posiada największy zasób łożysk oraz powiązanych produktów dostępnych od ręki.

W przyszłości MCA będzie korzystać z ciągłych szkoleń technicznych realizowanych przez inżynierów NSK ds. aplikacji, którzy specjalizują się w technologiach ruchu liniowego.  W ten sposób produkty będą bezpiecznie dystrybuowane dzięki wiedzy i umiejętnościom personelu, który na miejscu  pomaga klientom w wyborze odpowiednich komponentów ruchu liniowego.

NSK nalega na współpracę z dobrze wyszkolonym, kompetentnym zespołem z doświadczeniem w branży, tak aby zapewnić pełne zrozumienie wymagań dla każdej aplikacji. Tylko w ten sposób można stworzyć długoterminowe, udane relacje biznesowe zapewniające wartość dodaną dla klientów.

 

Zdjęcie: Na stoisku NSK podczas ostatnich targów EMO w Hanowerze (od lewej do prawej): Andreas Kropp, Application Engineering Manager, Seiki Management Unit (MU), European Industrial Business Unit (EIBU), NSK; Allard van Dijk, Territory Sales Manager, Seiki MU, EIBU, NSK;  Willem-Jan Bruggeman, Office Manager, MCA; Bastiaan Freie, Business Unit Manager, MCA; and Eduardo Rodriguez, Director Seiki MU, EIBU, NSK. Photo: MCA

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik