Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Motoryzacja - 2019-06-14

7 czerwca br. NSK i Volkswagen ogłosiły formalne porozumienie o współpracy między oddziałami firm, mające na celu dalszy rozwój innowacyjnych układów kierowniczych. Obie firmy porozumiały się co do kompleksowej współpracy w zakresie działań rozwojowych.

Dr Stefan Sommer, członek Zarządu Volkswagen AG, powiedział: «Umowa o współpracy z NSK, jednym z wiodących światowych producentów systemów kierowniczych, jest istotnym krokiem w strategicznym rozszerzaniu naszego międzynarodowego rozwoju i produkcji oraz dalszym wzmacnianiu innowacyjności w zakresie budowy podwozi.»

Ze swojej strony Thomas Schmall, dyrektor generalny Volkswagen Group Components, dodał: «Volkswagen Group Components  od wielu lat specjalizuje się w dziedzinie układów kierowniczych. Szeroka współpraca rozwojowa pozwoli nam intensywnie wykorzystywać know-how obu partnerów, i tym samym dalej rozwijać  przyszłe produkty.»

Mówi wiceprezes wykonawczy Masatada Fumoto, kierownik Steering and Actuator Division  w centrali NSK: «Umowa o współpracy z Volkswagenem jest istotna ze względów strategicznych dla dalszego poszerzania portfolio naszych produktów i globalnej produkcji. Obie strony wzajemnie się uzupełniają w wielu obszarach, a my będziemy nadal wzmacniać nasze relacje, dążąc do przyszłych innowacji.»

W 1916 r.  firma NSK rozpoczęła w Japonii  produkcję pierwszych łożysk. Od tego czasu stała się globalną organizacją zajmującą się badaniem, projektowaniem i produkcją rozwiązań Motion and Control, które wspierają kluczowe zastosowania ruchu w przemyśle. Firma jest obecnie największym dostawcą łożysk w Japonii i trzecim największym dostawcą na świecie pod względem udziału w rynku. NSK jest również światowym liderem w dziedzinie układów kierowniczych ze wspomaganiem elektrycznym oraz produkcji i technologii śrub kulowych.


Więcej informacji na temat komponentów grupy Volkswagen można znaleźć na stronie:
www.volkswagenag.com/group-components


Więcej informacji na temat NSK można znaleźć na stronie:
www.nskeurope.com

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik