Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2019-10-30

NSK hosted its 2019 European Distributor Conference in Dubrovnik, Croatia

NSK zorganizowała tegoroczne spotkanie europejskich dystrybutorów firmy w pięknym i historycznym mieście Dubrownik (Chorwacja).  W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli dystrybutorów z całego regionu EMEA (Europe-Middle East-Africa; Europa-Bliski Wschód-Afryka), wymieniając informacje i nawiązując kontakty. W trakcie spotkania trwającego od 9 do 11 października br. firma NSK poinformowała o swojej  strategii dla globalnego rynku wtórnego oraz przedstawiła nowości na temat produktów, sektorów, programu AIP i  działań marketingowych. Obecni na spotkaniu przedstawiciele najwyższego kierownictwa  NSK zacieśniali współpracę z dystrybutorami i podkreślali ich znaczenie dla dalszego rozwoju firmy.

Rynek wtórny jest złożony. Ale to branża, w której działają ludzie - wyjaśnia Jean-Yves Chapelet, GAM Marketing Director & Director Western Europe Sales Division NSK.  - Z tego powodu dla NSK kluczowe są decyzje, z kim firma współpracuje na tym rynku.  Dlatego właśnie naprawdę doceniamy znaczącą obecność naszych partnerów dystrybucyjnych, którzy byli  i będą  źródłem  sukcesu firmy  na globalnym rynku części zamiennych.

Podczas konferencji firma NSK z dumą przedstawiała dystrybutorów, którzy uzyskali status Certyfikowanych Partnerów AIP. Były to firmy: APRB (Rosja), Coroll (Czechy) i Lagerton (Serbia) oraz pierwszy certyfikowany oddział AIP należący do sieci: Rubix (Holandia). Program Certyfikowanych Partnerów AIP okazał się bardzo interesujący dla dystrybutorów NSK -  dzięki niemu odróżniają się od bezpośrednich konkurentów, podnosząc swoje umiejętności w zakresie badania i rozwiązywania problemów technicznych, oferując specjalistyczną  wiedzę dotyczącą zastosowań produktów oraz know-how dla branży, a także prowadząc projekty MRO. Ponadto  firma NSK stale inwestuje w rozwój sieci autoryzowanych dystrybutorów w ramach  Programu Certyfikowanych Partnerów AIP.

«Jesteśmy dumni z marki NSK, a przede wszystkim z przynależności do rodziny NSK» -  taka była dominująca informacja zwrotna przekazywana przez dystrybutorów po wydarzeniu. Już są przygotowywane plany organizacji  następnej europejskiej konwencji dystrybutorów NSK.

 

 

Zdjęcie: Konferencja europejskich dystrybutorów firmy NSK - Dubrownik 2019, Chorwacja

 

 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik