Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Łożyska - 2019-02-28

Szkolenie online koncentruje się na łożyskach do kruszarek szczękowych

Internetowa platforma szkoleniowa «Akademia NSK» została uzupełniona o nowy moduł koncentrujący się na specyfice użytkowania łożysk w kruszarkach szczękowych wykorzystywanych w przemyśle górniczym i wydobywczym. Tak jak w przypadku już dostępnych treści, zarejestrowani użytkownicy, którzy z powodzeniem ukończą nowy moduł szkoleniowy dedykowany kruszarkom szczękowym, uzyskają certyfikat w oparciu o osiągnięcie 80% poprawnych odpowiedzi.

Łożyska NSK pomagają zmaksymalizować wydajność operacyjną sprzętu wydobywczego i górniczego oferowanego przez producentów OEM. Aby dokładnie zrozumieć ten proces, nowy moduł szkoleniowy podkreśla znaczenie wiodących w klasie technologii NSK, takich jak seria dwurzędowych łożysk baryłkowych CAM oferująca wysoką obciążalność i wyjątkową wytrzymałość.


Kruszarki szczękowe i stożkowe mają kluczowe znaczenie dla całego zakresu operacji kruszenia surowców w branży wydobywczej.  Łożyska, będące krytycznymi komponentami kruszarek, są wystawione na działanie wstrząsów i wysokich obciążeń oraz wpływ  wymagających warunków środowiskowych obejmujących zwykle obecność wody, zapylenie i ekstremalne temperatury. Praca w takich warunkach może powodować przedwczesne uszkodzenia łożysk, prowadzące do kosztownych przestojów i potencjalnych przerw w wydobyciu.

Nowy moduł szkoleniowy został opracowany pod kątem pomocy producentom OEM w zrozumieniu kluczowych zasad wyboru łożysk dla kruszarek szczękowych. Prezentowane treści szkoleniowe zawierają segmenty poświęcone typowym warunkom pracy, umiejscowieniu łożysk w kruszarkach i porównaniu konstrukcji łożysk.

Wszyscy pracownicy związani z obsługą klienta/sprzedażą, zarządzaniem produktem, usługami terenowymi/sprzedażą, wsparciem technicznym/konserwacją, inżynierią lub działami R&D mogą skorzystać z nowego modułu poświęconego  kruszarkom szczękowym. Po ukończeniu kursu, w celu otrzymania certyfikatu należy uzyskać 80 %  poprawnych odpowiedzi na 10 pytań. Kurs można znaleźć na stronie www.nskacademy.com  (oferującej szybki i prosty proces rejestracji dla nowych użytkowników). Obecnie szkolenie jest dostępne w j. angielskim i niemieckim, a wkrótce zostanie dodana hiszpańska i francuska wersja językowa.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik