Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2019-04-12

NSK Calculation Tools

NSK zaprezentowała dwa nowe kalkulatory oszczędności (Calculation Tools), które obliczają potencjalne korzyści finansowe dla użytkowników końcowych.  Jakość i długa żywotność firmowych rozwiązań łożyskowych zapewniają osiągnięcie znaczących oszczędności w ciągu całego okresu użytkowania produktów. Opracowanie przez NSK internetowych narzędzi kalkulacyjnych ściśle powiązanych z uznanym i sprawdzonym Programem Wartości Dodanej AIP oznacza, że podczas prezentacji oferty użytkownicy końcowi są teraz informowani o potencjalnych oszczędnościach i czasie wymaganym do osiągnięcia amortyzacji.

Obecnie są dostępne dwa nowe narzędzia kalkulacyjne - Cost Saver oraz Cost-Benefit Analysis. Do wyboru jest wiele opcji wersji językowych i walut, można także pobierać raporty PDF i wysyłać do użytkowników końcowych.

Narzędzie Cost Saver pomaga zidentyfikować wszystkie koszty powiązane z łożyskami, porównując i obliczając całkowite oszczędności, bez względu na branżę czy zastosowanie. Jego uzupełnienie stanowi narzędzie Cost-Benefit Analysis (MTBF), analizujące całkowite koszty konserwacji maszyny i obliczające moment, w którym nastąpi zwrot z inwestycji po wdrożeniu rozwiązań łożyskowych NSK. Po uzyskaniu amortyzacji nowe rozwiązanie zwykle redukuje ogólne koszty związane z konserwacją.

Klienci z łatwością mogą wprowadzić do formularza kalkulatora dane o łożyskach NSK i poprzednio stosowanym rozwiązaniu. Narzędzia Calculation Tools są łatwe w użytkowaniu i natychmiast generują rezultaty. Opcje językowe i walutowe obejmują wersje angielską, niemiecką, francuską, hiszpańską, włoską, rosyjską, polską, turecką, portugalską, japońską, chińską i koreańską.

NSK dokłada wszelkich starań, aby w ramach Programu Wartości Dodanej AIP zapewnić swoim klientom obniżenie całkowitych kosztów użytkowania produktu (TCO). Udostępnienie łatwych w obsłudze kalkulatorów oszczędności jest bardzo korzystne dla użytkowników końcowych, ponieważ dzięki przejrzystym raportom w wersji PDF mogą obecnie zapoznać się z dostępnymi korzyściami finansowymi. Narzędzia Calculation Tools można pobrać ze strony aip.calculations.nskeurope.com

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik