Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2019-10-17

Dr Ulrich Nass - Chief Executive Officer of NSK Europe Ltd.

Zarząd NSK Ltd. ogłosił mianowanie dr Ulricha Nassa na dyrektora generalnego NSK Europe Ltd. Dr Nass obejmuje stanowisko z dniem 1 października 2019 r. i, jednocześnie, w tym samym dniu, obejmuje też stanowisko wiceprezesa NSK Ltd. Dr Nass, z chwilą objęcia wcześniej stanowiska dyrektora operacyjnego w lutym 2019 r. zainicjował transformację NSK Europe, przygotowując firmę na wyzwania przyszłości.

“W imieniu wszystkich członków zarządu” powiedział, Masatada Fumoto, jego poprzednik, “gratuluję dr Nassowi mianowania i życzę mu wszystkiego najlepszego oraz samych sukcesów na tym nowym stanowisku, kluczowym dla przyszłego rozwoju NSK Europe i realizacji zadań, które się przed nim pojawią”.

Masatada Fumoto przyłączył się do NSK w roku 1984 i został dyrektorem generalnym NSK Europe Ltd w kwietniu 2018 r. Będzie kontynuował pracę w NSK jako wiceprezes wykonawczy NSK Ltd. oraz dyrektor Automotive Steering & Actuator Division HQ.

NSK jest globalną firmą badającą, projektującą i produkującą rozwiązania z obszaru ruchu i sterowania, przeznaczone do kluczowych zastosowań przemysłowych i zapewniających mobilność. Firma jest obecnie wiodącym dostawcą łożysk w Japonii oraz trzecim na świecie pod względem udziału w rynku dostawcą globalnym.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik