Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Usługi - 2019-06-27

Training courses taking place at NSK Turkey

NSK Turkey zapewnia wartość dodaną dla klientów z sektora produkcji stali, organizując szkolenia w trzech zakładach stalowniczych. Niedawno została ukończona trzydniowa sesja szkoleniowa, realizująca korporacyjny cel stałego zwiększania poziomu wiedzy klientów z tego ważnego dla Turcji sektora gospodarki.

Oddział NSK Turkey rozpoczął program wdrażania branżowych szkoleń w siedzibie klienta, wybierając trzy wyróżniające się stalownie, które podobnie jak wiele innych zakładów na świecie korzysta z zalet technologii łożyskowej NSK. Celem sesji było zwiększenie wydajności operacji produkcyjnych oraz procesów konserwacyjnych i tym samym ich zyskowności. W sumie z przekazywanej podczas szkolenia wiedzy  skorzystało w trzech lokacjach 60 uczestników z różnych oddziałów stalowni, takich jak dział konserwacji mechanicznej, walcownia i sekcja odlewania ciągłego.

W przemyśle stalowym łożyska są stosowane w szerokim zakresie instalacji i wyposażenia, obsługując zarówno procesy wstępne, jak i  dalszego przetwarzania - od składowiska surowców do operacji właściwego walcowania i rafinacji. Środowisko pracy tych łożysk jest unikatowe dla produkcji stali, przede wszystkim ze względu na takie czynniki, jak zanieczyszczenie twardymi cząsteczkami, wnikanie wody i wysokie temperatury. Dodatkowo  łożyska muszą  wytrzymywać duże obciążenia, w tym udarowe, wibracje, ekstremalne prędkości pracy oraz gwałtowne przyspieszenie i zwolnienie.

«Zgodnie z naszą filozofią podnoszenia wiedzy klientów, firmowy zespół specjalistów rozpoczął serię branżowych programów szkoleń technicznych prowadzonych na miejscu u klienta, z których pierwsza jest przeznaczona dla sektora produkcji stali»- mówi Emrah Çakır, Territory Manager, NSK Turkey. «Sesje szkoleniowe zostały przeprowadzone w trzech ważnych zakładach stalowniczych z udziałem  Mihai Samoila,  NSK European Steel Sector Manager».

NSK oferuje szeroki wybór rozwiązań łożyskowych dla sektora stalowniczego, od produktów standardowych, do bardzo wydajnych jednostek. Podczas szkoleń w tureckich stalowniach skupiono się na najnowszej serii łożysk NUB dla instalacji ciągłego odlewania, jak również na nowych  łożyskach J-Line wyprodukowanych zgodnie ze standardem JIS (Japanese Industrial Standards) i dostępnych w sześciu popularnych typach opraw. Zaprezentowano również Program Wartości Dodanej (AIP) NSK  opracowany z myślą o zwiększaniu wydajności i opłacalności operacji produkcyjnych oraz procesów konserwacji u klientów.  

Wszechstronna oferta szkoleniowa NSK pomaga klientom rozszerzać swoją bieżącą wiedzę i wykorzystywać łożyska w celu maksymalizowania okresu eksploatacji maszyn i wyposażenia. Najnowszy program szkoleniowy obejmuje szeroki wybór uznanych kursów, które skupiają się na najważniejszych potrzebach edukacyjnych osób  zajmujących się specyfikowaniem, użytkowaniem i konserwacją łożysk - pomocą służą również instruktorzy - specjaliści dostępni  na miejscu. Więcej informacji można znaleźć pod adresem:

https://www.nskeurope.pl/pl/nsk-academy/training-courses.html

 

  • NSK’s new J-Line series bearings
  • NSK NUB cylindrical roller bearings

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik