Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Aktualności, O Firmie - 2019-03-07

W dniu 1 lutego 2019 roku dr Ulrich Nass (52) objął stanowisko dyrektora operacyjnego w NSK Europe. Ten krok odzwierciedla ambicje firmy do dalszego budowania trajektorii rozwoju w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.
 

Dr Ulrich Nass zdobył wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania w firmach technologicznych, głównie w branży motoryzacyjnej, i  ma udokumentowane osiągnięcia na kluczowych dla NSK Europe rynkach.

Przed dołączeniem do NSK pracował w Brose Group, gdzie był wiceprezesem ds. grupy produktów modułów drzwiowych, a wcześniej jako dyrektor zarządzający jednostki systemów zamknięć. Do 2012 roku dr Ulrich Nass pracował na różnych stanowiskach kierowniczych w Kiekert AG, jako specjalista w zakresie zamków drzwi bocznych i tylnych do samochodów. Jego ostatnie stanowisko w Kiekert AG to wiceprezes wykonawczy ds. globalnego rozwoju produktu i zarządzania programami.

Dr Ulrich Nass ukończył studia magisterskie z zakresu inżynierii mechanicznej i zrobił doktorat nt. zużycia przekładni ślimakowej na Uniwersytecie Ruhr w Bochum.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik