Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Sterowanie ruchem liniowym - 2020-09-02

NSK Catalogue Precicion Machine Components

Wydając nową edycję katalogu komponentów precyzyjnych, firma NSK zapewnia obecnym i potencjalnym klientom aktualny przegląd swojej wszechstronnej oferty prowadnic liniowych, śrub kulowych i monoprzenośników. Obejmująca ponad 700 stron publikacja służy również jako uniwersalny i niezależny od producenta przewodnik ułatwiający wybór i obliczanie żywotności komponentów liniowych stosowanych w budowie maszyn lub urządzeń. Przykładowo 60 stron poświęcono ogólnym informacjom na temat doboru śrub kulowych. Ta część uzupełnia prezentację asortymentu śrub kulowych firmy NSK, która obejmuje dalsze 400 stron.

Rozdziały poświęcone prowadnicom liniowym liczą ponad 300 stron i zawierają szczegółowe informacje na temat doboru produktów i obliczeń ich żywotności. Kolejne 140 stron poświęcono rozwiązaniom NSK, które obejmują gotowe do instalacji osie liniowe z prowadnicami liniowymi (Monocarrier, Toughcarrier), śruby kulowe z łożyskami i akcesoriami (takimi jak czujniki) oraz osłony i adaptery napędów.

Nowa publikacja, znacząco różniąca się od zwykłego katalogu, stanowi dla użytkowników obszerne kompendium wiedzy na temat prowadnic liniowych i napędów, uzupełnione o praktyczne opisy techniczne i wskazówki pomocne w doborze komponentów.

Nowość w tej edycji stanowią wprowadzone przez NSK w ostatnich miesiącach serie produktów, w tym zgodne z normą DIN szybkobieżne śruby kulowe do obrabiarek (wyprodukowane zgodnie z DIN 69051 / ISO 3408) oraz precyzyjne śruby kulowe z zamiennymi parami nakrętka-wał. Po raz pierwszy zaprezentowano również serię precyzyjnych walcowanych śrub kulowych PR / LPR.


Wersję drukowaną katalogu można zamówić w firmie NSK, link poniżej:
www.nsk-literature.com/en/precision-machine-components.

 

Zdjęcie: Nowa edycja katalogu precyzyjnych komponentów maszyn przedstawia na ponad 700 stronach cały program ruchu liniowego firmy NSK

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik