Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2020-03-31

W uzupełnieniu ostatnich działań, podjętych w celu ochrony zdrowia naszych pracowników, klientów i dostawców,  zapewniając pełne funkcjonowanie firmy, NSK Europe podjęła dalsze kroki.

  • W konsekwencji zamknięć zakładów produkcyjnych klientów z branży motoryzacyjnej, wykorzystując przerwę Wielkanocną postanowiliśmy zawiesić produkcję w naszych zakładach motoryzacyjnych.
  • Proces produkcyjny w pozostałych zakładach przebiega bez zmian.
  • Dzięki naszemu globalnemu systemowi produkcyjnemu jesteśmy również w stanie wspierać zakłady w regionach, w których COVID-19 osiąga szczyt zachorowań.
  • Operacje logistyczne i dostawy działają we wszystkich lokalizacjach, aby zapewnić wysyłki do klientów.
  • Pracownicy wszystkich europejskich biur sprzedaży oraz wsparcia technicznego pracują obecnie w domu, ostatnio również w Afryce Południowej i Rosji. Zapewniamy skuteczne prowadzenie działalności biznesowej, a większość pracowników może pracować zdalnie.

Dr. Ulrich Nass, CEO NSK Europe Ltd., podkreśla: “Działamy w trudnym czasie. Wpływa to silnie na całe nasze życie biznesowe, jak również osobiste. NSK podejmuje wszelkie możliwe środki w celu ochrony naszych pracowników i klientów, ale także naszych wspólnych działań biznesowych. Chociaż jesteśmy odosobnieni w naszych biurach i domach, wszyscy pozostajemy w kontakcie, jesteśmy ogromną społecznością i musimy trzymać się razem, aby przezwyciężyć ten kryzys.”

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik