Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2020-03-20

W związku z globalną sytuacją spowodowaną przez COVID-19, najwyższym priorytetem dla NSK Europe jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i dostawców. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ciągłość biznesu i dostaw dla naszych klientów.

Podejmowane przez nas działania:

  • Europejskie Centrum Dystrybucyjne w Niderlandach podjęło szybkie działania
    w celu zabezpieczenia działalności. Na teren obiektu nie mają wstępu ani osoby
    z zewnątrz, ani kierowcy ciężarówek. W magazynie wprowadzono system nienakładających się na siebie zmian. Pracownicy biurowi pracują z domu lub w biurze zachowując bezpieczne odległości. Podejmując takie środki, jesteśmy w stanie chronić naszych pracowników i prowadzić działalność.

  • Nasze zakłady produkcyjne w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech podjęły podobne działania zapobiegawcze. Dysponują odpowiednimi, bezpiecznymi zapasami komponentów i surowców. Ściśle współpracują z naszymi dostawcami, aby zarządzać łańcuchami dostaw i zapewnić utrzymanie produkcji.

  • Wielu naszych pracowników zajmujących się sprzedażą oraz wsparciem technicznym pracuje z domu, zapewniając prowadzenie działalności biznesowej i skuteczną komunikację. Nasze systemy informatyczne działają sprawnie.

Dr Ulrich Nass, CEO NSK Europe Ltd., zapewnia: „Bardzo poważnie podchodzimy do COVID-19. Nasze zespoły zarządzania kryzysowego komunikują się ze sobą kilka razy dziennie, aby uzgodnić i podjąć dalsze środki w celu ochrony naszych pracowników i klientów oraz pomocy w spowolnieniu rozprzestrzeniania się wirusa.”

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik