Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2021-03-15

Dr Ulrich Nass, Vice President of NSK Ltd. and CEO of NSK Europe, and Marcel Van Helten, CEO and President of Brüel & Kjær Vibro

Od 1 marca 2021 r. firma Brüel & Kjær Vibro (B&K Vibro) stanowi część NSK Ltd. Tego dnia w siedzibie B&K Vibro w Darmstadt (Niemcy) zorganizowano powitalne wydarzenie online szczegółowo wyjaśniające pracownikom cel przejęcia. 

Saimon Nogami, starszy wiceprezes wykonawczy NSK Ltd, w swoim wystąpieniu online objaśnił cele, do których dąży NSK w związku z integracją: - Wraz z nabyciem B&K Vibro poszerzamy naszą wiedzę ekspercką i zyskujemy możliwość rozwoju działalności przemysłowej w zakresie zaawansowanych usług monitorowania stanu maszyn i wyposażenia (CMS). Jest to zgodne z naszą strategią oferowania nie tylko bardzo wysokiej jakości komponentów ruchu, ale także kompletnych rozwiązań systemowych i usług. Ostatecznym celem dla klientów jest zwiększenie produktywności maszyn i jakości produktów, co przybliży nas do koncepcji «inteligentnej hali produkcyjnej».

Z kolei B&K Vibro w wyniku przejęcia uzyska znacznie lepszy dostęp rynkowy do różnych sektorów przemysłowych.  Warto podkreślić, że NSK jest jednym z trzech największych producentów łożysk na świecie, a monitorowanie stanu maszyn i systemów ruchu należy do podstawowych kompetencji B&K Vibro. Marcel Van Helten, dyrektor generalny i prezes B&K Vibro, podkreśla: - To bardzo ekscytujący dzień dla naszej firmy; cieszymy się, że możemy stać się częścią NSK.

Dr Ulrich Nass, wiceprezes NSK Ltd. i dyrektor generalny NSK Europe, jest przekonany, że to połączenie pozwoli NSK stać się wiodącym dostawcą rozwiązań CMS: - Wykorzystamy doświadczenie i reputację B&K Vibro, aby pomóc naszym klientom w realizacji udanych projektów na całym świecie oraz dostarczać im rozwiązania CMS o wysokiej wartości dodanej.

W nadchodzących tygodniach zespoły zarządzające NSK i B&K Vibro opracują konkretny harmonogram wdrożenia nowej strategii.

 

Zdjęcie)  Podczas wirtualnego powitania dr Ulrich Nass, wiceprezes NSK Ltd. i dyrektor generalny NSK Europe (po lewej) oraz Marcel Van Helten, dyrektor generalny i prezes Brüel & Kjær Vibro (po prawej), przybliżyli pracownikom strategię wspólnego rozwoju.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik