Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2018-09-25

NSK publikuje nowy film «NSK Motion Solutions»

NSK opublikowała nowy film prezentujący najlepsze firmowe prowadnice liniowe, śruby kulowe, łożyska superprecyzyjne i łożyska podpierające śruby kulowe - wszystkie dostępne z jednego źródła. Materiał zatytułowany «NSK Motion Solutions» podkreśla również kompleksowe wsparcie inżynieryjne i serwisowe firmy, które pomaga dostarczać dedykowane rozwiązania dla obrabiarek, maszyn do formowania wtryskowego, systemów pomiarowych i urządzeń medycznych.
 

Celem filmu jest zaprezentowanie procesu, w którym indywidualne rozwiązania dla zastosowań ruchu obrotowego lub liniowego są zestawiane w kompleksowy pakiet serwisowy znany jako «NSK Motion Solutions».  Pakiet ten zapewnia specjalistyczne rozwiązania inżynierskie, które zespół ekspertów NSK wdraża wspólnie z klientami w celu zapewnienia perfekcyjnego rozwoju produktu i optymalnej konstrukcji maszyn. Tak kompleksowa oferta pochodząca od jednego producenta zapewnia klientom oszczędność kosztów i większą wydajność.
 

Firma NSK korzysta z międzysektorowej wiedzy eksperckiej i bogatego doświadczenia zdobytego w ciągu lat, zapewniając kompleksowe usługi - od standardowych, do w pełni indywidualnych rozwiązań produktowych.  Oferta ta opiera się na rygorystycznej kontroli jakości i wykorzystaniu nowoczesnych linii produkcyjnych w zakładach spółki, które są specjalnie przystosowane do wytwarzania produktów dla zastosowań ruchu liniowego i obrotowego.
 

Nowy film podkreśla, że dzięki rozwiązaniom «NSK Motion Solutions» klienci stale znajdują się w centrum strategii rozwoju firmy. W szczególności usługi Programu Wartości Dodanej AIP pomagają klientom uzyskać wyraźne korzyści, wspierane przez specjalne narzędzia obliczeniowe i analityczne, jak również diagnostykę uszkodzeń i programy szkoleniowe dopasowane do specyficznych wymagań.
 

Złożona koncepcja zarządzania relacjami z klientem i logistyki - od indywidualnych dostaw dla produkcji do specjalnych zestawów dla maszyn - zapewnia rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i wymagań procesów produkcyjnych.
 

Przez cały film przewija się hasło „Precisely forward”. Obrabiarki, urządzenia medyczne i pomiarowe wymagają precyzyjnej kontroli ruchów. „Precyzja" to kluczowe słowo dla takich zastosowań, podczas gdy „naprzód" oznacza nie tylko ruch do przodu, ale także przyszłość. Dlatego właśnie przesłanie to wyraża główną ideę, która pomaga klientom NSK być zawsze o krok do przodu na branżowym rynku.

Nowe wideo można obejrzeć na kanale NSK Europe w serwisie YouTube pod adresem: NSK Europe YouTube channel.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik