Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Motoryzacja - 2018-09-17

NSK Hub Replacement

Na targach Automechanika Frankfurt 2018 firma NSK zaprezentowała dwa kompleksowe filmy szkoleniowe dla warsztatów samochodowych, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie wymiany łożysk piast kół. Filmy prezentują krok po kroku przejrzyste metody wymiany łożysk oraz oferują przydatne wskazówki, stanowiące gwarancję dla europejskich klientów, że naprawy tego typu będą szybsze, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne.

Naprawy łożysk piast nie należą do najłatwiejszych i mogą stanowić wyzwanie dla wielu warsztatów samochodowych. Szeroko rozpowszechniona konkurencja w większości regionów Europy sprawia, że błędy popełnione przez mechaników mogą okazać się bardzo kosztowne - nowe filmy szkoleniowe NSK pomagają rozwiązać ten problem.

Pierwszy materiał wideo skupia się na wymianie przednich łożysk generacji Hub I, kolejny koncentruje się na łożyskach Hub I z enkoderami sygnału ABS.  Oba filmy prezentują szczegółowe informacje, oferując zarówno opis tekstowy każdego etapu naprawy, jak i porady w okienkach - uzupełniające obraz wideo.

Materiały szkoleniowe podkreślają kluczowe etapy, które trzeba zrealizować w celu pomyślnego zakończenia naprawy oraz prezentują optymalny wybór narzędzi do tego typu prac. Firma NSK ma nadzieję, że filmy szkoleniowe ustrzegą warsztaty przed popełnianiem częstych błędów, takich jak montaż łożysk Hub I z enkoderami w niewłaściwej orientacji.

Oba materiały wideo można zobaczyć w serwisie YouTube na kanale NSK Europe oraz na stronie głównej serwisu NSK poświęconego niezależnemu rynkowi części zamiennych do samochodów (IAM), dostępnego pod adresem www.nsk-autoaftermarket.com . Wersje językowe dla pierwszego filmu obejmują język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, polski, turecki i rosyjski.

W przypadku drugiego filmu jest to język angielski (inne wersje językowe będą stopniowo uzupełniane).

Materiały wideo stanowią część oferty szkoleniowej NSK zapewniającej wartość dodaną dla rynku IAM. Programy szkoleniowe są skutecznym sposobem na podniesienie umiejętności mechaników i zwiększenie ich pewności działania, zgodnie z przesłaniem firmy NSK "Szybciej, bezpieczniej, bardziej niezawodnie". Firma dysponuje szeroką ofertą szkoleń w zakresie wymiany łożysk piast kół, która, co ważne, zawsze skupia się na podejściu praktycznym, a nie teoretycznym. Programy szkoleniowe NSK na żądanie mogą być dostosowane do specyficznych wymagań warsztatów, dystrybutorów lub uczelni, np. w zakresie informacji o asortymencie produktów.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik