Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Motoryzacja - 2018-11-12

NSK Automechanika 2018

Firma NSK kontynuuje wzmacnianie swojej pozycji na niezależnym rynku części zamiennych do samochodów (IAM), podsumowując bardzo udany udział w ostatnich targach Automechanika we Frankfurcie.

 

Po debiucie zestawu ProKIT na targach Automechanika w 2016 r. firma NSK rozszerzyła zakres dostępnych produktów i rozwiązań, prezentując je na wielkiej ścianie ekspozycyjnej podczas tegorocznej edycji imprezy.  Rozwiązania ProKIT zawarte w pojedynczym opakowaniu zawierają wyłącznie 100% oryginalne łożyska i komponenty wysokiej jakości, dzięki czemu wymiana łożysk piast kół jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej niezawodna.

 

Dużym zainteresowaniem na stoisku NSK cieszyła się specjalna strefa «Bearing assembly experience», gdzie goście w ramach atrakcji mogli wykorzystać otrzymany zestaw komponentów do złożenia gotowego łożyska kulkowego. Ci, którzy wykonali to zadanie poprawnie zabierali do domu łożysko w formie upominku. Przewidziano również specjalną nagrodę za najszybszy montaż – zwycięzca (z czasem 55 sekund) otrzymał bilet na dowolnie wybrane przez siebie Grand Prix Formuły 1.

 

Na całym stoisku firma NSK prezentowała swoją wszechstronną ofertę szkoleniową. Wybór szkoleń na żądanie łączono z filmami instruktażowymi prezentującymi metody poprawnego montażu łożysk piast kół oraz szereg porad i wskazówek poszerzających wiedzę o łożyskach.

 

NSK demonstrowała również, w jaki sposób wymieniać łożyska piast kół za pomocą narzędzi GEDORE, firmy specjalizującej się w zakresie rozwiązań narzędziowych dla branży motoryzacyjnej, która miała własną, dedykowaną prezentację na stoisku. Pokazy miały na celu podkreślenie tego, jak szybko, bezpiecznie i niezawodnie może przebiegać proces wymiany łożysk dzięki użyciu tych narzędzi.

 

Firma NSK wzięła także pod uwagę wymagania warsztatów w zakresie dodatkowego wsparcia narzędziowego i rozpoczęła proces planowania przyszłych aktywności. Działania te pomogą warsztatom określić narzędzia, które pozwolą na szybsze i bardziej efektywne ukończenie prac, a jednocześnie znacząco poprawią poziom bezpieczeństwa. 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik