Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2023-07-23

NSK, Bosch Global Tedarikçi Ödülleri 2023'te

W ramach prestiżowego konkursu Bosch Global Supplier Awards 2023 firma NSK znalazła się w gronie zaledwie 46 czołowych dostawców wyróżnionych spośród ok. 35.000 firm z całego świata, które dostarczają części firmie Robert Bosch GmbH (Bosch). NSK zdobyła uznanie w kategorii Raw Materials and Components (surowce i komponenty)
za najwyższą jakość i doskonałą wydajność, jako firma współpracująca z Grupą Bosch, wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. 

Co dwa lata firma Bosch honoruje swoich dostawców z całego świata wyróżnieniem Bosch Global Supplier Award. W tym roku ta ceniona nagroda została przyznana NSK w kategorii „Surowce i komponenty”, podkreślając wyjątkowe wyniki firmy jako globalnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie ruchu i sterowania oraz jej zaangażowanie w dążenie do doskonałości w sektorze mobilności i w całej szeroko rozumianej branży.

Portfolio produktów NSK obejmuje m.in śruby kulowe do elektryczno-hydraulicznych układów hamulcowych, które stanowią niezbędny element zaawansowanych samochodowych rozwiązań bezpieczeństwa, takich jak automatyczne systemy hamowania awaryjnego. Systemy te, obecnie obowiązkowe w nowych pojazdach w wielu krajach, pomagają zapobiegać wypadkom, skanując drogę przed pojazdem i uruchamiając hamulce w celu uniknięcia potencjalnych kolizji.

Dr Arne Flemming, kierownik ds. zarządzania łańcuchem dostaw w firmie Bosch, podkreślił znaczenie nagrody: - Wyróżnieniem Bosch Global Supplier Awards honorujemy naszych najlepszych dostawców. Nagrodzeni plasują się na szczycie globalnej bazy naszych dostawców, obejmującej ok. 35.000 firm.  Laureaci musieli zaimponować nam wyjątkowymi wynikami
w zakresie oferty produktów i usług oraz w wytwarzaniu i dostawie surowców. Uważamy ich
za liderów, zwłaszcza pod względem jakości, kosztów i zrównoważonego rozwoju.

Dla Grupy Bosch dostawcy są również partnerami w obszarze rozwoju i innowacji, którzy pomagają firmie zachować konkurencyjność i osiągać cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Partnerzy, którzy chcą nawiązać bliską współpracę, mogą już na wczesnym etapie zaangażować się w strategię i projekty rozwojowe firmy Bosch, uzyskując przydatny wgląd w przyszłe wymagania. Tego typu partnerstwa wzmacniają również odporność globalnego łańcucha dostaw, jednocześnie tworząc solidną podstawę dla płynnie funkcjonującej gospodarki. W 2022 r. wartość zakupów Grupy Bosch wyniosła ok. 50 miliardów euro.

- Sprawnie funkcjonująca gospodarka potrzebuje solidnych łańcuchów dostaw – podkreśla
A. Flemming. - Dlatego my i nasi dostawcy musimy codziennie zapewniać najwyższą wydajność, od fazy innowacji po produkcję i usługi posprzedażowe. Nagrodzeni przez nas dostawcy odgrywają szczególną rolę w wysiłkach firmy Bosch zmierzających do osiągnięcia tego celu.

 

Zdjęcie 1)  Firma NSK celebruje wyróżnienie w kategorii „Surowce i komponenty” uzyskane w ramach konkursu Bosch Global Supplier Awards 2023. Zdjęcie: Bosch

Zdjęcie 2)  Najwyższa jakość i doskonała wydajność stanowiły podstawę sukcesu NSK podczas konkursu Bosch Global Supplier Awards 2023. Zdjęcie: Bosch

Zdjęcie 3)  Zespół śruby kulowej NSK do elektryczno-hydraulicznych układów hamulcowych. Zdjęcie: NSK

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik