Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Off-HIghway Quarry vehicles

łożyska NSK pomagają wydłużyć okres eksploatacji pojazdów pracujących w kamieniołomach

Linia łożysk NSK przeznaczona do zastosowania w pojazdach terenowych została zaprojektowana tak, by zapewnić lepszy okres eksploatacji w wymagających warunkach, w obecności pyłu, błota, wysokich obciążeń i ekstremalnych temperatur, z którymi mierzą się na co dzień pojazdy pracujące w kamieniołomach.

Dzięki większej liczbie większych walców, które zapewniają wyższą obciążalność i dłuższy okres eksploatacji, łożyska stożkowe serii HR firmy NSK, stosowane parami, są w stanie znosić połączenie wysokich obciążeń promieniowych i osiowych. Zostały zaprojektowane do stosowania w kołach, napędach różnicowych i końcowych samochodów terenowych, napędach i reduktorach prędkości koparek gąsienicowych; napędach i osiach przednich ładowarek kołowych jak również silnikach rotacyjnych koparek hydraulicznych.

Lepsze osiągi udało się uzyskać również dzięki uzupełnieniu o dodatkowe walce projektu serii łożysk walcowych EW/EM  firmy NSK. Zaprojektowane, by optymalizować mechanizmy różnicowe pojazdów terenowych, napędy oraz przemienniki momentu obrotowego koparek gąsienicowych oraz napędy ładowarek kołowych, łożyska walcowe NSK serii EW/EM są w stanie znosić wyjątkowo ciężkie obciążenia promieniowe i nadają się również do zastosowań w wysokich prędkościach.  Dostępne ze stalowymi i mosiężnymi koszykami, oferują wysokie parametry obciążeniowe w klasie łożysk standardowej wielkości, obok znakomitego i dłuższego okresu eksploatacji – mniej więcej dwukrotnie dłuższego niż konwencjonalne łożyska walcowe.

Jako uzupełnienie serii łożysk walcowych EW/EM w napędach koparek gąsienicowych, powstały najnowsze specjalistyczne łożyska baryłkowe NSK- seria NSKHPS. Łożyska NSKHPS oferują nowy poziom osiągów przy nawet dwukrotnie dłuższym okresie eksploatacji w porównaniu z konwencjonalnymi łożyskami tego samego rozmiaru oraz maksymalną prędkość graniczną, która została poprawiona o nawet 20%. Dają użytkownikom znaczne korzyści poprzez obniżenie kosztów konserwacji, kosztów energii i umożliwienie obniżenia ceny projektowania produktu.

Chętnie udzielimy Państwu informacji o rozwiązaniach NSK w pojazdach terenowych oraz innych rozwiązaniach NSK dla branży pozyskiwania kamienia. Nasz program wymiany łożysk, wsparty szkoleniem oraz wzmocniony bogactwem technicznej wiedzy fachowej, oferuje naszym Klientom optymalne rozwiązania w zakresie łożysk i zapewnia, że ich zakłady i maszyny dadzą z siebie wszystko.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik