Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Kruszarki

Łożyska NSK - aby kruszarki dały z siebie wszystko

Łożyska NSK serii CAM - łożyska baryłkowe dwurzędowe do kruszarek

Kruszarki szczękowe i stożkowe są podstawą wstępnej i dalszej obróbki w cyklu pozyskiwania minerałów. Jak krytyczny komponent kruszarek łożyska toczne są poddane obciążeniom udarowym i ciężkim, nie wspominając nawet o niekorzystnych warunkach środowiskowych takich jak woda, pył i znaczne skoki temperatury. Takie warunki mogą spowodować ich przedwczesną awarię. Seria CAM firmy NSK dwurzędowych łożysk baryłkowych jest odpowiedzią na ten problem.

Stworzona specjalnie do zastosowania w ciężkich obciążeniach lub obciążeniach udarowych, seria łożysk CAM to produkt o wysokiej nośności oferujący przedłużoną trwałość w eksploatacji. Łożyska CAM są wytwarzane ze stali wysokiej czystości, co poprawia ich żywotność, oraz są wyposażone w obrabiane maszynowo mosiężne koszyki, które pozwalają przezwyciężyć efekt wibracji, zmęczenia, zużycia i korozji.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie łożysk CAM oraz nt. innycg rozwiązań NSK dla branży kopalnictwa, prosimy o kontakt. Nasz program wymiany łożysk, wsparty szkoleniem oraz wzmocniony bogactwem fachowej wiedzy technicznej, oferuje naszym Klientom optymalne rozwiązania w zakresie łożysk i zapewnia, że ich zakłady i maszyny dadzą z siebie wszystko.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik