Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Łożyska - 2017-01-04

Seminarium zorganizowane w tureckim mieście Antalya przyciągnęła 100 osób z 36 różnych firm.

„NSK Solutions for the Steel Sector”, seminarium zorganizowane w tureckim mieście Antalya przyciągnęła 100 osób z 36 różnych firm.

Zorganizowane przez zespół NSK Turkey, seminarium rozpoczęło się powitalnym cocktailem, po którym uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w dwóch informacyjnych prezentacjach dotyczących najnowszych innowacyjnych produktów i usług przeznaczonych dla przemysłu stalowego. Autorem pierwszej prezentacji, „NSK Solutions for the Steel Sector”, był Mathieu Piquemal, menedżer ds. AIP i usług, który skoncentrował się na Programie Wartości Dodanej AIP NSK. Dzień zakończył się uroczystą kolacją.

Asortyment łożysk NSK przeznaczonych dla przemysłu stalowego został zaprojektowany specjalnie z myślą o trudnych warunkach pracy, w tym wahaniach temperatury, zanieczyszczeniach, prędkościach pasów przekraczających 200 m/min., drganiach i uderzeniach. Łożyska dostępne są dla wszystkich etapów produkcji stali, począwszy od przygotowywania surowca, poprzez proces topnienia, a skończywszy na gotowych produktach walcowanych.

Na przykład, NSK opracowała łożyska baryłkowe uszczelnione do instalacji odlewania ciągłego, zapobiegające wnikaniu zanieczyszczeń i oferujące optymalną trwałość serwisową. Do instalacji odlewania ciągłego idealnie nadają się także łożyska stożkowe i walcowe z samonastawnym pierścieniem zewnętrznym.

Inne innowacje obejmują łożyska stożkowe dostępne w wykonaniu z różnych materiałów specjalnych, przeznaczone do walcarek, takie jak łożyska Water-TF i Super-TF i wykorzystujące technologię NSK Sealed-Clean. Oprócz wyżej wymienionych, NSK oferuje rozmaite łożyska do maszyn spiekalniczych, pieców konwerterowych, przenośników łańcuchowych, prostownic do blach itd. Wszystkie te łożyska zaprojektowano tak, aby zapewnić ich niezawodność, odporność na zużycie i trwałość, co z kolei przekłada się na rentowność produkcji.

Rentowność jest także celem wprowadzonego ostatnio programu NSK AIP+. Stworzony w celu dostarczenia kompletnego pakietu usług związanych z dbaniem o łożyska, AIP+ wykorzystuje cztery innowacyjne narzędzia konserwacji i serwisowania – monitorowanie warunków pracy, narzędzia montażowe, rozwiązania do osiowania laserowego i rozwiązania smarowania – które opracowano specjalnie, aby pomóc w maksymalizowaniu osiągów i trwałości serwisowej maszyn.

„Naszym celem było zademonstrowanie gościom naszej wiedzy technicznej i wzmocnienie świadomości marki w Turcji” mówi Emrah Cakir, dyrektor generalny NSK Turkey. „Impreza pomogła w dalszym polepszaniu naszych relacji z obecnymi i nowymi klientami, wzmocniła naszą ambicję bycia postrzeganym jako „partner rozwiązań” a nie tylko dostawca w tym ważnym sektorze”.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik