Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

Motoryzacja - 2017-10-16

NSK ProKIT

NSK ujawniła szczegóły projektów nowego opakowania oraz planowanego rozszerzenia oferty serii ProKIT - łożysk piast kół przeznaczonych dla niezależnego rynku części samochodowych IAM (Independent Automotive Aftermarket). Rozwiązania ProKIT w jednostkowych opakowaniach, które zawierają wyłącznie 100% oryginalne produkty, takie jak łożyska, uszczelki i nakrętki (testowane i zatwierdzone przez producentów OE samochodów) będą rozwijane w nadchodzących miesiącach w celu dostosowania oferty do jeszcze szerszego zakresu pojazdów.
 

Solidną przesłankę dla rosnącego sukcesu serii ProKIT stanowiło sprawdzone doświadczenie projektowe i produkcyjne OE - rozwiązania łożyskowe NSK są dostępne już w ponad 70 mln samochodów poruszających się po Europie. Jakość to kolejny fundament marki ProKIT, ponieważ stanowi kluczowy atrybut łożysk piast kół, zapewniający bieżące bezpieczeństwo i niezawodność dla właścicieli samochodów.

Wysoka jakość oznacza również mniej zwrotów gwarancyjnych dla dystrybutorów, co pozwala unikać rosnących kosztów związanych z tego typu zdarzeniami. Firma NSK stale dąży do bycia „No. 1 w Kompleksowej Jakości”, co stało się już firmową mantrą. Co więcej, przesłanie hasła przekłada się na poziom obsługi klienta i jakość danych zgromadzonych dzięki długotrwałym relacjom biznesowym NSK z partnerami OEM z branży motoryzacyjnej. Po raz kolejny widać wyraźnie, że wiarygodne dane pomagają ograniczyć liczbę zwrotów części do dystrybutorów.

Wspierając wysokiej jakości produkty ProKIT, firma NSK opracowała nowe opakowanie, które zapewnia liczne korzyści dla klientów. Przykładowo, nadające się w 100% do recyklingu opakowanie nie tylko będzie posiadać oznaczenia w 10 językach, ale będzie także mieć czytelne ostrzeżenia o unikaniu źródeł pola magnetycznego oraz informację o wymogu montażu łożysk wyłącznie przez profesjonalnych mechaników.

Co ważne, etykieta opakowania zawiera informacje, takie jak kod kreskowy EAN, numer części, zakres odpowiednich zastosowań, certyfikat EAC, kod QR oraz ilość sztuk. NSK wykorzystuje także europejską bazę danych TecDoc i udostępnia pełny katalog za pośrednictwem strony internetowej, poświęconej niezależnemu rynkowi części samochodowych IAM.

Kolejny etap rozwoju istotny dla rynku IAM to nowe Europejskie Centrum Dystrybucyjne, które powstałow holenderskim mieście Tilburg. Lokalizacja ta oferuje 72% więcej powierzchni magazynowej niż poprzednia i pozwala pomieścić 51% więcej palet, pomagając zapewniać jeszcze bardziej niezawodne i szybkie dostawy. Nowy magazyn zaopatruje w łożyska przemysłowe i samochodowe klientów z Europy, w tym z Rosji i Turcji, jak również z Bliskiego Wschodu.

Wraz ze wzrostem aktywności związanej z rynkiem IAM, NSK intensywnie poszukuje możliwości rozwoju sieci dystrybucji w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). W związku z tym firma nawiązuje długoterminowe porozumienia w zakresie dystrybucji ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami, którzy rozumieją lokalne rynki i są w stanie zapewnić najlepsze wsparcie i serwis dla klientów.

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik