Wyszukiwanie Dystrybutora

Wyszukiwanie produktu

Szukaj
KONTAKT

O Firmie - 2017-05-05

Pokonawszy silnych konkurentów, NSK Italy otrzymała podczas ceremonii, która odbyła się pod koniec marca 2017 roku upragnioną nagrodę „Company to Watch”.

Nagroda „Company to Watch” jest przyznawana przez Cerved, wiodącą włoską firmą badawczą i jedną z głównych agencji ratingowych w Europie. Zwycięzcy są wyłaniani na podstawie swoich wyników finansowych i osiągnięć biznesowych.

Dyrektor zarządzający NSK Italy, Elio Uslenghi, otrzymuje nagrodę „Company to Watch” z rąk Felice Romano, dyrektora ds. rozwiązań marketingowych w Cerved Group.

Kandydaci do nagrody „Company to Watch” są wyłaniani na podstawie analiz ilościowych i jakościowych przeprowadzanych przez analityków branżowych z firmy Databank, którzy wskazują firmy wyróżniające się na tle konkurencji. Analizując i porównując wyniki kandydatów, eksperci Databank opracowują ocenę działalności firm.

W roku 2016 nagrodę otrzymała NSK Italy w uznaniu niekwestionowanej pozycji lidera, jaką zajmuje włoski oddział japońskiej firmy na rynku łożysk tocznych. W opinii analityków do sukcesu NSK przyczyniło się wiele różnych kluczowych czynników. Były to, między innymi, zaplanowane i ustrukturyzowane inwestycje badawczo-rozwojowe, których celem była poprawa osiągów łożysk, oraz wysoka jakość produkcji i indywidualizacja rozwiązań zgodnie z konkretnymi wymaganiami klientów. Inne robiące wrażenie cechy to synergie sprzedażowe dla całego asortymentu oraz bezpośrednia obsługa i wsparcie dla dużych klientów i producentów OEM.

Nagrodę odebrał dyrektor zarządzający NSK Italy Elio Uslenghi i jest ona obecnie z dumą prezentowana w holu wejściowym w centrali NSK Italy niedaleko Mediolanu.

 

Wyszukiwanie kontaktu

Proszę wybrać…

Twój wynik